Як прибрати надокучливий телефонний спам? Поради

Спам-дзвінки склали близько 50% всього телефонного трафіку за минулий 2018 рік. Кожен другий-третій користувач телефону зіткнувся з цією проблемою. І ще півбіди, якщо вам дзвонить людина, а не робот. Людині хоча б можна висловити, все, що ви думаєте про його фірму і попросити більше вам не дзвонити. Про це пише AndroIdinsider.

Так що ж робити? Як прибрати надокучливий телефонний спам?

Заборонити виклики з невідомих номерів

Найбільш очевидна функція, яка з легкістю знаходиться в меню будь-якого сучасного смартфона. Однак що буде, якщо ваш друг або родич змінить номер і захоче з вами поспілкуватися? Виникнуть деякі проблеми. Та й від телефонних спамерів це не вбереже.

Картинки по запросу телефонный спам

Автоматично відхиляйте анонімні виклики

Багато фірмочок, що займаються обзвоном, давно зрозуміли, що користувачі не дуже то й хочуть з ними спілкуватися, тому використовують анонімні номери, які обходять спосіб “Заборонити виклики з невідомих номерів”. Деякі стільникові оператори можуть мати функцію блокування анонімних викликів, так що можете зв’язатися з ними і дізнатися, чи можливо її використання в рамках існуючого тарифного плану. Але навіть якщо немає такої функції, то і цьому є рішення.

Використовуйте додатки для блокування

Надійний спосіб зупинити неприємні дзвінки на вашому смартфоні – використовувати додатки блокування викликів. Ці додатки можуть визначити, хто вам дзвонить і блокувати небажані дзвінки, які з’являються в постійно оновлюваному списку спаму. Таких програм дуже багато на торговому майданчику Google, тому ви можете вибрати будь-який від повністю безкоштовних до платних з купою функцій і фільтрів.

Похожее изображение

Купуйте моделі смартфонів, які автоматично блокують спам-виклики

Чи знаєте ви, що деякі смартфони вже мають вбудований захист від спаму? Наприклад, флагманські смартфони Samsung лінійок Galaxy і Note мають вбудовану функцію Smart Call, яка автоматично відображає і позначає підозрілі номери. Android-смартфони Google, такі як Pixel, теж мають вбудований захист від спаму. За допомогою цієї функції користувачі з включеним ідентифікатором абонента отримають попередження при підозрі на спам-виклик.

Крім ігнорування виклику, у користувача є можливість або заблокувати номер, або внести його в білий список, якщо інформація про спам виявилася помилковою. Також будь-який заблокований номер можна розблокувати в будь-який час.

Блокуйте певні номери телефонів

Найпростіший, але не найдієвіший спосіб, доступний на будь-якому смартфоні. При надходженні виклику просто блокуйте його і цей абонент вас більше не турбує. У чому мінус? Все просто: телефонні спамери часто змінюють номери, та й від згаданих уже анонімних викликів вас це не врятує. Такий спосіб підійде швидше для блокування певних нав’язливих компаній або людей, з якими ви не хочете спілкуватися.

Картинки по запросу телефонный спам

Увімкніть режим “Не турбувати”

Щоб заблокувати всі номери, окрім обраних контактів, ви можете включити вбудований режим “Не турбувати”. Це екстремальне рішення, але воно безумовно зупинить всі небажані дзвінки, крім тих, що ви особисто помістили в список допустимих.

До речі, кількість спам-двінків у 2018 році зросла на 300%. Такі дані надає сервіс ідентифікації абонентів Truecaller. За даними Truecaller, найбільшими спамерами є самі мобільні оператори, фінансові сервіси, страхувальники, телемагазини та шахраї.