Свою найновішу на даний момент модель смартфону Pixel 3 XL компанія Google наділила двома фронтальниими камерами, які розмістили у спеціальному вирізі верхньої частини екрану. З огляду на те, що так звана “моноброва” у Pixel 3 XL вийшла досить великою, у Google припустили, що це рішення може сподобатися не всім користувачам та передбачили можливість приховати її у налаштуваннях.

Отже, щоб приховати виріз на екрані смартфона Google Pixel 3 XL, виконайте наступні дії:

1. Зайдіть у “Налаштування“, прокрутіть екран вниз та Виберіть розділ “Система“.

2. Оберіть “Про телефон“, прокрутіть екран униз, знайдіть рядок “Номер складання” і сім разів поспіль натисніть на нього, поки не з’явиться повідомлення “Ви стали розробником“.

3. Поверніться в “Налаштування” і в рядку пошуку системи напишіть “виріз” (без лапок).

4. У результатах пошуку повинен з’явитися єдиний рядок “Виріз екрану” – натисніть на нього.

5. Система автоматично відкриє цю опцію в розділі “Для розробників“, де потрібно буде просто натиснути “Приховати“.

Якщо Ви все зробили правильно, екран смартфона трохи зменшиться, але виглядати буде елегантніше.

Варто зазначити, що без вирізу деякі застосунки з магазину Google Play (які спочатку були розроблені з урахуванням наявності моноброви на екрані) можуть відображатися не дуже коректно. Тому в деяких випадках Вам, можливо, доведеться знову додати виріз. Як це зробити, ви тепер знаєте.

Нагадаємо, Google представила нову версію своєї мобільної платформи, яка на поточний момент отримала назву Android Q. Разом з офіційним анонсом була випущена і перша бета-версія нової версії Android, яка поки що доступна лише користувачам смартфонів Google Pixel, причому всіх поколінь.

Окрім цього, на базі платформи Android Messages запустять спеціальний месенджер, який працюватиме на мобільних пристроях під управлінням однойменної операційної системи. Щоб почати використовувати такий сервіс для спілкування, буде досить просто встановити SIM-карту в смартфон, після чого можна буде обмінюватися повідомленнями і файлами, до того ж абсолютно безкоштовно.

До речі, нові Galaxy S10, Galaxy S10e і Galaxy S10+ мають безліч нових функцій. Але, як і будь-який пристрій, смартфони Galaxy потребують налаштування після першого включення. Як правильно налаштувати щойно придбаний Galaxy S10, читайте тут.

Автор: Олена Кожухар