Як синхронізувати вкладки між різними браузерами? – ІНСТРУКЦІЯ

5 хв. читання

Багато веб-браузерів дозволяють синхронізувати вкладки між пристроями. Наприклад, Chrome на робочому столі синхронізується з Chrome на Вашому телефоні тощо. Але як щодо синхронізації між різними браузерами? Це зробити трохи складніше, але це можливо.

Apple Safari, Google Chrome, Mozilla Firefox та Microsoft Edge підтримують синхронізацію вкладок на різних пристроях по-своєму. Однак це не зовсім зручно, якщо Ви використовуєте Firefox на роботі та Chrome вдома. Вони не можуть “розмовляти” між собою.

Tab Session Manager – це розширення з відкритим кодом, яке працює з Chrome, Edge та Firefox. Воно дозволяє синхронізувати відкриті вкладки та вікна між цими різними браузерами, пише How-To Geek.

Як це працює?

Спочатку потрібно завантажити розширення для Chrome, Edge або Firefox. Встановіть його у всіх браузерах, які потрібно синхронізувати разом. Процес налаштування буде однаковим у кожному браузері.

1. Після встановлення менеджера сеансів вкладок відкрийте його в меню розширень у Вашому браузері.

1 1

2. Відкриється вікно “Менеджер сеансів вкладок”. Клацніть на значок шестірні, щоб розпочати його налаштування.

3. Спочатку задайте пристрою ім’я та поставте прапорець біля пункту “Зберегти ім’я пристрою для сеансу”. Це допоможе визначити, звідки беруться вкладки.

4. Потім переконайтеся, що встановлено прапорець “Зберігати сесію регулярно”. Ви можете налаштувати частоту синхронізації вкладок та кількість сеансів, які зберігатимуться одночасно.

5. Ви також можете встановити його для синхронізації вкладок, коли Ви закриваєте вікно або виходите з браузера.

6. Ключовим елементом цієї роботи між різними браузерами є хмарна синхронізація. Увійшовши за допомогою свого облікового запису Google, Ви дозволяєте створювати резервні копії сеансів на своєму Диску Google і робити їх доступними в інших браузерах.

Натисніть “Увійти в Google”, щоб продовжити.

7. У повідомленні буде сказано, що менеджер сеансів вкладок запитує дозволи. Використання цієї функції вимагає від вас деяких жертв щодо конфіденційності. Клацніть “Дозволити”, якщо погоджуєтесь.

8. Відкриється вікно входу в обліковий запис Google. Виберіть свій обліковий запис Google і продовжуйте вводити свої облікові дані.

9. Під час входу Вас попросять надати Tab Session Manager дозвіл переглядати та керувати даними, які розширення створює на Вашому Google Диску. Натисніть “Дозволити”.

Це все, що Вам потрібно зробити, щоб налаштувати синхронізацію вкладок. Повторіть ці дії у кожному браузері, де Ви хочете отримати доступ до вкладок.

Як користуватися?

Щоб використовувати Диспетчер сеансів вкладок, просто натисніть значок розширення на панелі інструментів браузера. Можливо, Вам доведеться натиснути кнопку синхронізації при першому запуску.

Оскільки залучений кожен із браузерів, Ви можете легко побачити, звідки беруться вкладки. Назва кожного сеансу – активна вкладка. Клацніть на сеанс, щоб побачити всі вкладки праворуч.

Це все. Можливо, Вам доведеться натиснути кнопку синхронізації, щоб примусово оновитися, і через деякий час менеджер сеансів вкладок попросить Вас знову увійти в Google.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як увімкнути записування відео HDR на iPhone? ІНСТРУКЦІЯ

Онлайн-шопінг у соцмережах: як не бути ошуканим?

Як таємно спілкуватися у месенджері Telegram на iOS та Android? ІНСТРУКЦІЯ

Як правильно вибрати ноутбук? ПОРАДИ

Як безкоштовно надсилати захищені паролем електронні листи? ПОРАДИ

Нагадаємо, дослідники безпеки опублікували в Мережі PoC-експлойт для запуску шкідливого коду в Chrome, Edge, Vivaldi, Opera і інших браузерах на базі Chromium. Уразливість зачіпає JavaScript-движок V8 і вже виправлена в його вихідному коді, але виправлення поки ще не інтегровано ні з кодовою базою Chromium, ні з заснованими на ньому проектами.

Також дослідники виявили безліч уразливостей в популярних додатках, що допускають виконання довільного коду в системах користувачів всього лише за допомогою одного кліка. Саме тому такі баги отримали неформальне ім’я “уразливості одного кліка” (one-click vulnerabilities).

Розробники WhatsApp усунули дві небезпечні уразливості в Android-версії месенджера. Якщо зловмисник задіє ці дві уразливості в атаці, у нього з’явиться можливість виконати шкідливий код і віддалено зламати мобільний пристрій жертви.

Окрім цього, кіберзлочинці атакують уразливі сервери Microsoft Exchange з метою встановлення програмного забезпечення для майнінгу криптовалют у рамках шкідливої ​​кампанії, спрямованої на використання обчислювальних потужностей скомпрометованих систем для заробітку.

Поділитися
Exit mobile version