Зараз існує безліч додатків для відеодзвінків, але Google Duo може виявитись для Вас найпростішим у використанні. Він працює з пристроями iPhone, iPad та Android і навіть у Інтернет-браузері.

Використовувати Google Duo в Інтернеті просто. Все, що потрібно зробити, це увійти з тими самими обліковими даними (включаючи номер телефону), який Ви використовували для створення облікового запису Duo, пише How-To Geek. Вам не потрібно завантажувати будь-які програми.

1. Спочатку перейдіть на сторінку duo.google.com у веб-браузері, наприклад у Chrome.

2. Якщо Ви не увійшли у свій обліковий запис Google, натисніть “Спробувати Duo для Інтернету”. Після входу в систему буде запропоновано підтвердити свій номер телефону.

3. Переконайтеся, що вказані дані збігаються з номером у обліковому записі, а потім натисніть “Далі”. Google відправить на телефон текстове повідомлення з кодом підтвердження, введіть цей номер, щоб підтвердити свій екаунт. Натисніть “Повторно надіслати SMS” або “Зателефонуй мені”, якщо повідомлення не надійшло.

4. Залежно від того, який браузер використовується, Google Duo може запитати дозвіл на надсилання сповіщень про вхідні дзвінки. Натисніть “Зрозуміло”, якщо Ви бачите це повідомлення та хочете ввійти.

5. Клацніть “Дозволити” у спливаючому вікні із запитом дозволу на “Показати сповіщення”.

6. Тепер, коли Ви ввійшли в систему, можете використовувати Duo для здійснення або прийому дзвінків. Натисніть “Почати дзвінок”, щоб знайти когось за номером телефону або електронною поштою.

Під час відеодзвінка вгорі можна побачити панель інструментів із такими значками:

  • Мікрофон: клацніть тут, щоб вимкнути мікрофон.
  • Відеокамера: натисніть цю кнопку, щоб вимкнути камеру для аудіодзвінка.
  • Широкий/портретний режими: натискайте цю кнопку, щоб переключатися між альбомним та портретним режимами відео.
  • Повноекранний режим: натисніть на цей параметр, щоб зробити відеодзвінок повноекранним.
  • Налаштування: клацніть тут, щоб вибрати мікрофон та камеру, які потрібно використовувати.

Клацніть на “Завершити дзвінок” унизу, щоб вийти з дзвінка.

Тепер Ви готові використовувати Google Duo в Інтернеті! Це зручний спосіб використовувати одну з найкращих служб відеодзвінків, не завантажуючи жодного додатку.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як безпечно робити покупки в Інтернеті на новорічні свята? Поради

Як безпечно організовувати і брати участь в онлайн-зустрічах?

Як дізнатися, коли було встановлене основне оновлення Windows 10? ІНСТРУКЦІЯ

Як увімкнути зникаючі повідомлення у WhatsApp? – ІНСТРУКЦІЯ

Топ-15 смартфонів із найшвидшою зарядкою

Зверніть увагу, генеральні прокурори десяти американських штатів подали антимонопольний позов проти Google. Вони звинувачують компанію в змові з Facebook і порушення законодавства про рекламу в Інтернеті.

Окрім цього, три мільйони користувачів стали жертвами шкідливих розширень для браузерів Chrome і Edge. Ці розширення викрадали персональні дані і перенаправляли користувачів на фішингові сайти.

До речі, американська компанія SolarWinds розпочала розслідування кіберінціденту, під час якого зловмисникам вдалося використати продукти SolarWinds в атаках на державні і приватні організації США. Кіберзлочинці змогли скомпрометувати систему збирання софту, яку використовують для моніторингової платформи Orion

Нагадаємо, що iOS 14.3 і iPadOS 14.3 отримали виправлення 11 проблем безпеки, серед яких є настільки серйозні, що зловмисник може виконати код на пристроях iPhone і iPad. Для експлуатації двох найсерйозніших багів хакеру досить використовувати спеціально підготовлений файл шрифту, за допомогою якого можна запустити шкідливий код в системі жертви.