Якщо хтось викраде дані вашої банківської картки (навіть якщо на ній немає грошей), це буде серйозною проблемою. Вам доведеться замінити картку, а потім налаштувати заново всі онлайн-платежі. Навряд чи ви бажаєте витрачати на це свій час та нерви. Отже, чи є спосіб мінімізувати ризик?

Навіть з сучасними засобами захисту, будь-яка онлайн-транзакція завжди має ризик. Як мінімізувати цей ризик?

1. Будьте пильні щодо сайтів, де ви використовуєте свою картку

Переконайтеся, що сторінка захищена, а продавець заслуговує довіри. Якщо ви не впізнаєте торговця або сайт виглядає підозрілим, подумайте двічі, перш ніж вводити дані картки.

2. Уникайте зберігання даних картки без потреби

Можливо, ви можете відмовитися від цього запобіжного заходу для торговців вищого рівня, таких як Amazon чи Apple, але справді не так вже й незручно повторно вводити номер картки для менших продавців, з якими ви час від часу співпрацюєте. (Звісно, ви не можете уникнути цього для регулярних платежів.)

3. Використовуйте Apple Pay, Google Pay, Samsung Pay або інші цифрові гаманці, коли це можливо

Ці системи використовують номери віртуальних рахунків, прив’язані до вашого пристрою, що означає, що в разі зламу ваш фактичний номер картки не розкривається. (Щоб дізнатися більше про номери віртуальних карток, перегляньте ці документи підтримки від Google і Apple .)

Крім того, обов’язково встановіть мобільний додаток вашого банку та ввімкніть сповіщення. Таким чином, у випадку, коли ваша картка буде зламана, ви відразу дізнаєтеся про це та зможете використовувати програму, щоб тимчасово заблокувати картку, поки ви звертатиметеся до емітента по допомогу.

Щоб дізнатися більше про платіжну безпеку в інтернеті, читайте Як вберегтися від шахраїв під час користування онлайн-банкінгом?