За даними Android Police, функція заблокованої папки Google Photos, яка обіцяє не додавати конфіденційні фотографії до Вашої основної фотострічки, стає доступною не тільки на телефонах Pixel. У вересні Google заявила, що ця функція «невдовзі» буде розгорнута на більшій кількості телефонів Android, і, як повідомляється, вона почала з’являтися на деяких пристроях Samsung і OnePlus. Старші пристрої Pixel, які спочатку не мали доступу до цієї функції, також почали її отримувати.

Ця функція дає змогу вибирати конкретні фотографії чи відео та помістити їх у папку, заблоковану з паролем або біометричними даними, видаляючи їх із основної стрічки фотографій і зберігаючи їх поза хмарою. Вона була представлена на власних телефонах Google (Pixel 3 і новіших версій) у червні після того, як це було оголошено на презентації Google I/O у травні.

У своїй презентації Google використав приклад батьків, які приховували від дітей фотографії щойно придбаного цуценя. Безсумнівно, дієвий варіант використання, хоча більшість людей, ймовірно, використовуватимуть цю функцію для менш корисних цілей, накшалт занепокоєння «а що, якщо вони свайпнуть забагато фотографій назад і побачать мої оголені фото?», яке може виникнути, коли показують людям фотографії з нефільтрованої бібліотеки.

Ця функція повинна бути доступна на телефонах з ОС Android 6 або новішої версії. Отримати до неї доступ можна, перейшовши до «Фотографії» > «Бібліотека» > «Утиліти». Google також заявив, що ця функція з’явиться у iOS-версії Google Photos на початку наступного року.

Заблокована папка Google Photos тепер доступна на більшій кількості телефонів Android

Якщо у Вас є ця функція і Ви хочете використовувати її, варто зазначити, що фотографії, збережені в заблокованій папці, не створюватимуться в хмарі, і їх буде видалено, якщо Ви видалите Google Фото або зітрете свій пристрій, не передаючи їх. Ви можете прочитати більше на сторінці підтримки заблокованих папок Google.