Захист смартфону: 8 додатків, які збережуть конфіденційність даних

Щодня ми користуємося смартфоном та піддаємо його сотні різних загроз – від вірусів та настирливої реклами до крадіжки паролів і персональних даних. Пропонуємо скористатися наведеними нижче застосунками для смартфонів, які допоможуть захистити дані на Вашому пристрої.

1. Adblock Browser

blank

Завантажити: iOS, Android.

Adblock Browser – мобільний браузер з вбудованим блокувальником реклами. Саме з вини останньої так повільно вантажаться сторінки, збільшується мережевий трафік, а батарея розряджається на 20% швидше. Але це ще не найстрашніше, що може трапитися. Часто під виглядом реклами ховаються шкідливі програми і програми-шпигуни.  Adblock Browser захищає конфіденційність користувача.

2. Micro Guard FREE

blank

Завантажити: Android.

Micro Guard FREE не дозволяє нікому прослуховувати Ваші розмови. Сервіс виявляє програми і додатки, які намагаються отримати доступ до мікрофона, і попереджає користувача спеціальним сигналом.

Завдяки Едварду Сноудену ми знаємо, що спецслужби можуть підключатися до абсолютно будь-якого телефону в світі, ким би не був його господар.

 

Тому навіть директор ФБР користується додатком проти прослуховування.

3. AppLock

blank

Завантажити: iOS, Android.

AppLock являє собою додаток-шлюз, що блокує доступ до конфіденційної інформації. З його допомогою ви можете закрити для іншого користувача свої соціальні мережі, фотографії, повідомлення, електронну пошту.

Сервіс дозволяє налаштувати на смартфоні профілі з різним рівнем доступу. Наприклад, гість зможе тільки зателефонувати, але не відкрити галерею. Шлюз закривається паролем, графічним ключем або відбитком пальця (для пристроїв під управлінням Android 6.0 і вище).

4. Kid’s Shell

blank

Завантажити: Android.

Kid’s Shell – дитяча оболонка для роботи тільки з дозволеними програмами. Додаток створює паралельну робочу панель поверх рідного екрану, на яку можна дублювати безпечні іконки – ігри, навчальні програми, музику і інші додатки на розсуд батьків. У той же час соцмережі, дзвінки і онлайн-магазини будуть недоступні. Щоб увійти і вийти з програми, потрібно ввести пароль.

5. Camera Blocker

Camera Blocker – блокувальник камери від шпигунських програм і вірусів. Як правило, кожен другий додаток під час встановлення запитує доступ до камери, створюючи вразливе вікно для передачі фото та відео в інтернет. Сервіс блокує будь-які спроби несанкціонованого доступу до камери. Що характерно, сам додаток такого дозволу не вимагає.

6. Boxcryptor

blank

Завантажити: iOS, Android, Microsoft.

Boxcryptor надійно зашифрує ваші файли перед збереженням їх у хмарних базах даних, наприклад Dropbox або Google Drive. Навіть якщо Ви не шанувальник книг Дена Брауна і не захоплюєтеся криптографією, завжди може виникнути необхідність зберегти копії конфіденційних документів, об’єктів інтелектуальної власності в недоступному для інших користувачів вигляді.

Якщо зовсім випадково Ваш пароль стане відомий сторонній особі, вона не зможе зрозуміти закодовану інформацію.

7. TunnelBear

blank

Завантажити: iOS, Android.

TunnelBear дозволяє заховати свій IP-адресу від зацікавлених в цій інформації ресурсів. Крім того, це простий і зручний додаток забезпечує захист даних, якщо ви користуєтеся публічної точкою доступу Wi-Fi.

8. DuckDuckGo Search & Stories

blank

Завантажити: iOS, Android.

DuckDuckGo Search & Stories – пошуковик, який не видає інформацію про запити користувача. DuckDuckGo допомагає зберегти конфіденційність. Він не зберігає IP-адреси, не записує інформацію про користувача і використовує файли cookie лише в разі потреби.

Джерело: Лайфхакер