Google офіційно запустила технологію AMP-сторінок для поштових сервісів. Тепер у листах можна здійснювати дії, для яких зазвичай доводилося переходити на окремий сайт. Про це повідомляє The Verge.

У листах Ви зможете заповнювати форми, відповідати на коментарі в “Google Документах”, переглядати каталоги інтернет-магазинів, купувати у них товари тощо. Користувачі отримуватимуть доступ до актуального контенту – тобто до такого ж, як на основному сайті.

Щодо безпеки технології, то перш, ніж хтось зможе відправляти листа з підтримкою AMP, Google перевірить його. З новим форматом вже працюють такі компанії, як Booking.com, Pinterest, Despegar, Doodle, Ecwid, Freshworks, Nexxt, OYO Rooms тощо.

AMP-листи можна відкривати не лише у Gmail, але й у Outlook та Yahoo Mail. Щоправда читати такі повідомлення можна тільки на десктопних комп’ютерах, підтримка мобільних пристроїв з’явиться пізніше.

Як відомо, поштовий клієнт Gmail за замовчуванням вже встановлений на пристрій Android ще до його придбання. Але це не означає, що немає інших поштових сервісів. Ось кращі додатки, які здатні скласти гідну конкуренцію Gmail.

Також компанія Google котре оновила свій поштовий сервіс Gmail. У пошті з’явилося вдосконалене контекстне меню, яке можна викликати натисканням на праву клавішу миші. Завдяки цьому користувачам вдасться істотно полегшити процес взаємодії з платформою та зі зручністю керувати вхідними і вихідними повідомленнями.

Крім цього, Google посилив антиспам-можливості Gmail за допомогою технології TensorFlow – відкритого програмного забезпечення, яке поєднується з існуючими фільтрами безпеки для Gmail.