Компанія Google оновила веб-версію Gmail – пошта отримала оновлений дизайн і кілька нових можливостей, пише iTechua.

Дії з листами (архівувати, видаляти, відзначати прочитаним, відкладати) тепер можна робити не відкриваючи їх. Це відбувається за допомогою кнопок, які з’являються при наведенні курсору миші на тему. З’явилися підказки для швидкої відповіді на листи, а в правій частині вікна тепер розміщуються кнопки, які розгортають Google Calendar, Google Keep і Google Tasks. За допомогою цих сервісів можна з поштою створювати завдання, писати замітки і додавати нові події. Також додана підтримка офлайн-роботи, завдяки якій можна читати листи і писати відповіді без підключення до Інтернету.

Інженери Google посилили захист пошти від спаму і фішингу. Будь-які повідомлення тепер пропускаються через перевірку на основі машини, через алгоритм, що дозволить швидше додавати нові фільтри, через які відсікаються шкідливі листи. Також була перероблена система оповіщень. Користувачі будуть отримувати оповіщення тільки про важливі листи, а ті, які не вимагають особливої уваги, будуть з’являтися в пошті мовчки.

За словами Google, оновлена версія Gmail стане доступна всім користувачам, але не відразу. Деякі її вже отримали, інші отримають в найближчі дні. Переключитися на неї можна через меню налаштувань (і там же, за бажання, повернутися до попередньої версії).

Автор: Олена Кожухар