Apple просить користувачів не закривати камери на MacBook

3 хв. читання
MacBook 1

Фахівці корпорації Apple опублікували свіжий документ в розділі підтримки на офіційному сайті продукції. У ньому користувачі попереджаються про небезпеку закриття кришки ноутбука, якщо на камеру встановлена ​​спеціальна захисна накладка – це може пошкодити екран, стверджують вони.

“Якщо Ви встановите на камеру накладку і спробуєте закрити MacBook, це може привести до пошкоджень дисплея, так як проміжок між дисплеєм і клавіатурою ноутбука мінімальний. Крім того, накладки на вбудовану камеру можуть призвести, що її датчик зовнішньої освітленості і інші функції, такі як автоматичне регулювання яскравості дисплея і технологія True Tone, будуть некоректно працювати”, – пишуть в Apple.

В Apple вважають, що приводів для страху стеження у власників MacBook немає, так як ноутбуки забезпечені світлодіодним індикатором, який спалахує завжди, коли камера працює, і активувати FaceTime HD із вимкненим світлодіодом неможливо. Компанія також нагадала, що операційна система macOS починаючи з версії 10.14 Mojave вимагає дозвіл від користувача для кожного додатка, перш ніж він отримає доступ до веб-камері.

Але на думку деяких експертів, вся справа в тому, що спецслужби незадоволені зниженням кількості інформації, що збирається про користувачів.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

ЯК ОЧИСТИТИ КЕШ ТА ФАЙЛИ COOKIES У БРАУЗЕРІ FIREFOX? – ІНСТРУКЦІЯ

ПОРАДИ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ СВОЇХ ДОДАТКІВ ДЛЯ IPHONE АБО IPAD

ЯК ЗАПОБІГТИ ДЕФРАГМЕНТАЦІЇ ТВЕРДОТІЛОГО НАКОПИЧУВАЧА SSD? ІНСТРУКЦІЯ

НАВІЩО ПОТРІБЕН МЕНЕДЖЕР ПАРОЛІВ ТА ЯК ПРАВИЛЬНО ЙОГО ОБРАТИ?

ЯК ЗАБОРОНИТИ GOOGLE ЗБИРАТИ ВАШІ ДАНІ ТА НАЛАШТУВАТИ ЇХНЄ АВТОВИДАЛЕННЯ? ІНСТРУКЦІЯ

Ноутбук та рідина – це погана комбінація, але трапляються випадки, коли вони все ж таки “об’єднуються”. Про те, що робити, якщо це сталося, читайте у статті.

Також після тестування стало відомо, що надзвичайно популярний сьогодні додаток – TikTok, зберігає вміст буфера обміну кожні кілька натискань клавіш. Цей факт насторожив багатьох користувачів, але TikTok лише один із 53 додатків, які зберігають інформацію про користувачів таким чином.

Стало відомо, що мешканець Житомирщини підмінив міжнародного мобільного трафіку на понад півмільйона гривень. Крім цього, встановлено інші злочинні осередки які здійснюють підміну міжнародного трафіку в різних регіонах країни.

До речі, хакери використовували шкідливе програмне забезпечення, через яке викрадали реквізити банківських електронних рахунків громадян США, Європи, України та їхні персональні дані. Зокрема, через електронні платіжні сервіси, у тому числі заборонені в Україні російські, вони переводили викрадені гроші на власні рахунки у вітчизняних та банках РФ і привласнювали.

Хакери зараз користуються сервісом Google Analytics для крадіжки інформації про кредитні картки із заражених сайтів електронної комерції. Відповідно до звітів PerimeterX та Sansec, хакери зараз вводять шкідливий код, призначений для крадіжки даних на компрометованих веб-сайтах.

Поділитися
Exit mobile version