Якщо у Вас є  13-дюймовий MacBook Pro 2019 року випуску, і він почав несподівано вимикатися, Ви не самотні. Apple знає про проблему і має рекомендації, хоча повністю виправити її не може.

Проблема вперше була висвітлена ще в серпні, коли користувач форуму MacRumors на ім’я leoshaun пояснив, як його MacBook Pro вимикається з залишком близько 25 відсотків заряду акумулятора. Потім виявилося, що у нього вже був замінений один MBP, і така ж проблема виникла з новим ноутбуком, який видали йому на заміну. З тих пір Apple підтвердила, що існує проблема, опублікувавши документ від служби підтримки під назвою “If your MacBook Pro (13-inch, 2019, Two Thunderbolt 3 ports) keeps shutting down”. Це  не виправляє проблему в цілому, але може допомогти тимчасово – поки не знайдуть точну причину та не виправлять її, повідомляє PC Magazine.

Якщо у Вас виникає ця проблема, Apple просить зачекати, поки заряд батареї опуститься нижче 90 відсотків. У цей момент підключіть ноутбук до адаптера живлення, закрийте всі програми та переведіть MBP у сплячий режим. Після цього просто залиште його заряджатися мінімум на вісім годин, після чого оновіть його до останньої версії macOS.

Передбачається, що цей процес вирішить проблему, яка явно пов’язана з функцією акумулятора. Однак якщо це не так, поїздка до місцевого магазину Apple може бути також вирішенням і Ви, швидше за все, отримаєте нову батарею, або в гіршому випадку, MacBook Pro на заміну. Зараз незрозуміло, скільки 13-дюймових MacBook Pro (2019) можуть бути з цим багом.

До речі, у рамках своїх активних зусиль щодо захисту мільярдів користувачів Інтернету компанія Google виявила та попередила понад 12 тисяч своїх користувачів, які зазнали кібератак від “державних хакерів” у третьому кварталі цього року.

Якщо Вас турбує “одвічне” питання геймерів та ентузіастів: побудувати комп’ютер із власноруч вибраних комплектуючих або купити готовий укомплектований системний блок? CyberCalm розібрав це питання.

Стало відомо, що Фінляндія першою в Європі почала привласнювати так звані ярлики кібербезпеки мережевим “розумним” пристроям.

Також 14 січня 2020 року Microsoft завершить підтримку операційної системи Windows 7 і пакету офісних програм Office 2010. Тому якщо Windows 10 виявилася занадто важкою системою для Вашого комп’ютера, як варіант – можете перейти на ОС Linux. У чому її переваги, читайте у статті.

Зверніть увагу, в наступному році iPhone чекають ще більш значущі зміни, ніж ті, що відбувалися з ними раніше. Apple планує зменшити діагональ дисплея одного з iPhone 2020 модельного року.

Здається, вже всі знають, що таке QR-код, але мало хто знає, як він з’явився, де застосовується і які особливості має. Усі подробиці про QR-код читайте у статті.