Apple відклала введення вбудованого захисту від реклами, яке мали реалізувати в iOS 14

3 хв. читання
iOS 14

Apple прийняла рішення відкласти реалізацію функції в iOS 14 для iPhone, що вимагає від розробників додатків запитувати в користувачів дозвіл на відстеження їх IDFA (ідентифікатор для рекламодавців) у додатках в рекламних цілях.

Рішення було прийнято за публічною скаргою Facebook на те, що нова політика конфіденційності може негативно вплинути на ринок реклами в екосистемі Apple і знизити доходи від мобільної реклами на 40%. Соціальна мережа опублікувала попередженням про те, що нова політика Apple не тільки поставить під загрозу перспективи маркетологів і рекламодавців на iPhone (включаючи сам Facebook), а й поставить під сумнів, чи продовжить Facebook підтримувати свою програму Audience Network (яка використовує IDFA і є одним з основних сервісів Facebook для розробників додатків і рекламодавців) на платформі iOS 14.

Як повідомили представники Apple, хоча розробники зможуть реалізувати запит на дозвіл, воно більше не буде обов’язковим з випуском iOS 14. Apple як і раніше має намір впровадити цю зміну в майбутньому, і це рішення є лише відстрочкою з метою “дати розробникам час для внесення необхідних змін”.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Чому варто дотримуватись максимальної приватності Вашого профілю і сторінки у соцмережах

10 кращих застосунків для Android та iOS, які допоможуть Вам у навчанні

Чому слід оновлювати програмне забезпечення? Поради

Як заблокувати небажаний контакт у Facebook? – ІНСТРУКЦІЯ

Як зупинити відстеження небажаними програмами Вашої точної геолокації? ІНСТРУКЦІЯ

Як захистити екаунт TikTok? Поради

Нове сімейство троянських шкідливих програм виявили фахівці з кібербезпеки. Загроза поширюється через шкідливі торенти та використовує численні прийоми, щоб отримати якомога більше криптовалюти від жертв, та при цьому уникнути виявлення.

Також компанії Apple і Google оголосили, що в майбутніх версіях операційних систем iOS і Android буде реалізована система відстеження поширення COVID-19, для використання якої раніше була потрібна установка окремого додатка.

Зверніть увагу, як з’ясували фахівці компанії Palo Alto Networks, найчастіше зловмисники імітують сайти Microsoft, Facebook, Netflix, PayPal, Apple, Royal Bank of Canada, LinkedIn, Google, Apple iCloud, Bank of America, Dropbox, Amazon і Instagram.

До речі, Apple випадково дозволила шкідливій програмі Shlayer працювати на macOS. Шкідливе ПЗ було замасковано під оновлення для Adobe Flash Player і пройшло необхідну верифікацію в Mac App Store.

Співробітники Mozilla провели нове дослідження, яке підтвердило, що історія переглядів браузера дозволяє ідентифікувати користувачів. Вони з’ясували, що більшість користувачів слідують звичними схемами перегляду веб-сторінок, і це дозволяє онлайн-рекламодавцям створювати їх точні профілі.

Поділитися
Exit mobile version