“Білий” хакер зламав сайт МЗС та отримав доступ до даних українців

“Білий” хакер з Непалу отримав доступ до всіх українських паспортів. Про це пише Економічна правда  з посиланням на Liga.net.

Про те, що 18-річний хакер з Непалу, який приїхав в Україну на захід для білих хакерів, зламав сайт Міністерства закордонних справ України, розповів головний виконавчий директор Hacken Дмитро Будорін в своєму інтерв’ю.

“Він повинен був отримати візу. Отримував її через сайт Міністерства закордонних справ, і той щось погано оновлювався. Так хлопець його зламав і отримав доступ до всіх паспортів”, – розповів Будорін.

“Про цей баг повідомили міністерство, вони швидко його пофіксили і сказали “дуже дякую”. Візу оформили, запропонували зустрітися з хлопцем і вручити йому сертифікат, але він не захотів йти до держорганів”, – додав СЕО Hacken.

Це не єдине досягнення юного “білого” хакера. Саме цей непалець за 30 хвилин знайшов найбільшу уразливість в Uklon, за що й отримав грошову винагороду.

“Цей же непалець знайшов найкрутіший баг в Uklon. Причому зробив це за перших півгодини. [Він] виграв приз за найкрутішу знайдену уразливість – близько 1500 доларів”, – розповів Будорін.