Додаток Google Clock (Годинник) для пристроїв Android нещодавно отримав цілу хвилю однозіркових відгуків у магазині Play, оскільки сигнали від будильника чомусь не працюють, мовчать. Але схоже, що причина не в самій програмі, а в тому, звідки береться звук, пише PC Magazine.
Як правило, коли Ви встановлюєте будильник у програмі Годинник, він відтворює звук, коли приходить час, на який програму налаштовано, але для деяких користувачів це більше не працює. Винним, здається, є Spotify, а конкретніше – будь-який сигнал, який використовує Spotify для джерела звуку для відтворення сигналу будильника.
Google знає про проблему і працює над її вирішенням, але наразі рекомендується, щоб користувачі Android припинили використовувати Spotify в якості будильника. Замість цього виберіть аудіо в меню Звук пристрою, поки чекаєте, поки виправлення вийде. Той, хто не знав, що Ви можете використовувати Spotify у цій якості, напевно, радий, що не чув про цю функцію, але вона була вперше представлена ще у 2018 році.
Згідно з дописом на веб-сайті спільноти Spotify, проблема була викликана оновленням Spotify 24 серпня, і Google лише підтвердила, що виправлення було випущено з 3 вересня. Але цілий ряд користувачів дуже збентежені з приводу пропущених дзвінків будильників – вони були впевнені, що будильники спрацювали, але виявляється, що це не їхня провина.
Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:
Чому три випадкових слова – це найкращий пароль? ІНСТРУКЦІЯ
Як не стати жертвою програм-вимагачів? ПОРАДИ
Якими будуть нові смартфони Galaxy Z Fold 3 та Z Flip 3? ОГЛЯД
Як уникнути шахрайських схем із використанням deepfake-відео? ПОРАДИ
Навіщо інші антивіруси, якщо у Вас є Windows Defender? ПОРАДИ
Як налаштувати режим “Не турбувати” на телефонах Samsung Galaxy? – ІНСТРУКЦІЯ
Нагадаємо, ізраїльський виробник рішень для верифікації та забезпечення прозорості в мобільних та online-екосистемах GeoEdge повідомив про виявлення першої у світі кібератаки на домашні IoT-пристрої з використанням шкідливої реклами.
Також баг на офіційному сайті виробника автомобілів Ford Motor відкривав конфіденційні дані, доступ до яких міг отримати будь-який хакер. Серед інформації були бази даних клієнтів, відомості про співробітників тощо.
Окрім цього, американська трубопровідна компанія Colonial Pipeline виплатила 4,4 мільйона доларів хакерам, які викрали особисті дані майже 6 тисячам нинішніх та колишніх працівників компанії. Colonial Pipeline була вимушена сплатити викуп через ймовірність загрози газової кризи.
І майже анекдотична ситуація трапилася із розробником шкідливих програм, який розпочав їх тестування у своїй системі, щоб випробувати нові функції, а згодом дані потрапили на розвідувальну платформу хакерів. Мова йде про розробника Raccoon – трояна-викрадача інформації, який може збирати дані з десятків програм.