Через хакерську атаку частина співробітників CD Projekt RED не може повернутися до роботи вже другий тиждень. На цей момент в компанії намагаються відновити системи і усунути уразливості. Інформацію надали джерела агентства Bloomberg.

Нагадаємо, в першій половині лютого польська студія стала жертвою зламу: хакери отримали доступ до вихідного коду Cyberpunk 2077, The Witcher 3: Wild Hunt і Gwent, а також внутрішніх документів компанії.

Незабаром після події CD Projekt RED попередила, що ситуація вплине на швидкість розробки, і не обдурила: запланований на лютий великий патч для Cyberpunk 2077 тепер очікується в березні.

Оскільки більшість співробітників працює віддалено, після зламу виникли проблеми з доступом до віртуальної приватної мережі, а без неї працювати просто неможливо. В результаті більшу частину фахівців відправили у відпустку, заморозивши їх рахунки в банках, а нечисленні розробники, які вже повернулися в варшавський офіс, потихеньку трудяться над оновленнями для Cyberpunk 2077.

Про хакерську атаку на системи CD Projekt RED стало відомо 9 лютого. Крім доступу до вихідного коду ігор компанії, зловмисники також викрали особисту інформацію співробітників, включаючи відомості про банківські картки та паспортні дані.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як не стати жертвою кіберзлочину, якщо працюєш вдома? ПОРАДИ

Що таке спуфінг і як запобігти атаці? ПОРАДИ

Чи варто користуватися WhatsApp? П’ять правил безпеки від найбільш розшукуваного хакера світу

Як перенести бесіди з WhatsApp у Telegram на Android? – ІНСТРУКЦІЯ

Як перенести історію чату з WhatsApp у Telegram для iPhone? – ІНСТРУКЦІЯ

Як змінити на Android обліковий запис Google за замовчуванням? – ІНСТРУКЦІЯ

Як дізнатися, які дані Google знає про Вас і видалити їх? – ІНСТРУКЦІЯ

Діяльність одного з найбільших у світі фішингових сервісів для атак на фінансові установи різних країн припинили правоохоронці. Від фішингових атак цього сервісу, який створив та адміністрував 39-річний мешканець Тернопільщини, постраждали 11 країн світу.

Досліднику у галузі кібербезпеки вдалося зламати внутрішні системи понад 35 найбільших компаній, серед яких були Microsoft, Apple, PayPal, Shopify, Netflix, Yelp, Tesla та Uber. У цьому фахівцеві допомогла нова атака на ланцюжок поставок софту.

Для обходу захисних поштових шлюзів і фільтрів автори адресних фішингових листів використовують новаторський спосіб приховування шкідливого вмісту сторінки. Теги JavaScript, впроваджувані в HTML-код, шифруються з використанням азбуки Морзе.

Нове сімейство програм-вимагачів під назвою Vovalex поширюється через піратський софт, замаскований під популярні утиліти для Windows – наприклад, CCleaner. Одна цей шифрувальник має певну особливість, що відрізняє його від інших “шкідників” подібного класу.