Цікаво, які головні відмінності між цими двома популярними чат-ботами зі штучним інтелектом? Ось як вибрати правильний саме для вас.

Відтоді як ChatGPT був запущений у листопаді, чат-боти штучного інтелекту стали предметом розмов в Інтернеті. Здатності ChatGPT генерувати текст, розмовляти, писати код і робити багато іншого викликали величезний попит на чат-бота.

Природно, побачивши величезний успіх ChatGPT, інші компанії кинулися конкурувати в просторі генеративного ШІ .

Читайте також: Чому ми всі одержимі неймовірним чат-ботом ChatGPT AI

У лютому Microsoft оголосила про інтеграцію ChatGPT у свою пошукову систему Bing під назвою Bing Chat . Цей чат-бот має кілька суттєвих відмінностей від ChatGPT, причому найбільшою відмінністю є доступ до всього Інтернету.

Читайте також: Bing впроваджує ШІ: 5 речей, які варто спробувати за допомогою нових інструментів пошуку Microsoft

Тож до якого чат-бота вам слід звернутися, щоб задовольнити потреби ШІ? Ми порівняли ChatGPT (безкоштовну версію) і Bing Chat , щоб допомогти вам прийняти рішення.

Ви повинні використовувати ChatGPT, якщо…

ChatGPT проти Bing Chat: який чат-бот AI вам слід використовувати?

1. Ви хочете відчути ажіотаж на собі

ChatGPT був провідним чат-ботом штучного інтелекту з моменту його запуску та слугував схемою для багатьох допоміжних програм чат-ботів штучного інтелекту, які з’явилися в цьому просторі. Ажіотаж цілком заслужений. ChatGPT — це дуже потужний чат-бот, здатний надати розуміння та допомогу з широкого спектру тем, включаючи технічні простори, такі як написання та кодування.

ChatGPT наразі є безкоштовним для використання та не містить надокучливого списку очікування для отримання доступу. Тому, якщо вам цікаво, яку користь можна отримати від чат-боту штучного інтелекту, ви можете спробувати ChatGPT сьогодні, щоб переконатися в цьому на власні очі.

2. Вам потрібна ясність щодо тем або подій до 2021 року

ChatGPT навчався в усьому Інтернеті до 2021 року. Тому, якщо у вас виникнуть запитання щодо тем або подій, які відбулися до 2021 року, ChatGPT зможе надати вам вичерпну розмовну відповідь, яка охопить усі ваші запитання.

Ваші підказки для введення необов’язково обмежуються стандартними записами пошукової системи, але також можуть містити певні математичні підказки та підказки щодо кодування.

Ця здатність ChatGPT може бути особливо корисною, коли вам потрібна ясність щодо встановленої теми, яку ви вивчаєте або досліджуєте, оскільки ChatGPT може докладно пояснити тему так, як це зробив би викладач. Найприємніше те, що на відміну від репетитора, ChatGPT доступний у будь-який час і може відповісти на скільки завгодно запитань.

3. Вам потрібні довгі, глибокі відповіді

Згідно з нашим досвідом тестування, ChatGPT надає найбільш глибокі відповіді порівняно з конкуруючими чат-ботами, включаючи Bing Chat.

Наприклад, якщо ви поставите ChatGPT запитання на зразок “Що таке життя?” чат-бот надасть вам кілька абзаців, що пояснюють різні аспекти та інтерпретації концепції.

Коли ви вставляєте те саме запитання в чат Bing, ви отримуєте відповідь лише з одного речення:

Життя – це явище, що є сукупністю основоположних загальнобіологічних ознак (метаболізму, гомеостазу, зростання, розвитку, відповіді на подразнення, розмноження, еволюції тощо), які притаманні живим істотам та відрізняють їх від неживих предметів.

На додаток до того, що ChatGPT дає більш детальні відповіді на запитання, ніж інші чат-боти, на відміну від Bing Chat, він не має обмежень щодо запитів, що не обмежує вашу цікавість. Незалежно від того, скільки додаткових запитань у вас є, ChatGPT відповість на всі глибоко і детально.

Ви повинні використовувати Bing Chat, якщо…

ChatGPT проти Bing Chat: який чат-бот AI вам слід використовувати?

1. Вам потрібна інформація про поточні події

Якщо у вас виникли запитання щодо поточних подій, Bing Chat — ваш чат-бот.

Щоб отримати відповідь, Bing Chat індексує всю мережу. У результаті чат-бот має доступ до останніх подій, історій і досліджень, доступних у той самий момент, коли ви поставили своє запитання.

Подібно до ChatGPT, Bing Chat надасть відповідь на ваше запитання, схожу на людську розмову. Ця навичка може бути особливо корисною для відповідей на запитання про новини, які відбуваються зараз. Усі ми чули щось у новинах раніше, що залишило у нас додаткові запитання. Ось де Bing Chat може справді бути корисним.

2. Ви хочете підтвердити свої джерела

Велике занепокоєння при використанні ChatGPT полягає в тому, що ви не можете підтвердити точність його відповідей, оскільки він не надає джерел для своїх відповідей.

Раніше OpenAI визнавав, що його чат-бот схильний до галюцинацій і неточних відповідей, оскільки, зрештою, це модель штучного інтелекту, здатна робити помилки. Bing Chat намагається вирішити цю проблему, надаючи джерела.

Коли ви ставите запитання в чаті Bing, він генерує відповідь із виносками, які повертають вас до точного джерела, з якого було отримано відповідь. Щойно ви натиснете на виноску, ви перейдете безпосередньо до веб-статті на іншій вкладці.

Ця можливість особливо корисна під час використання чат-бота для завдань, де точність має вирішальне значення, наприклад, на робочому місці чи в академічних результатах, дослідженнях або просто у випадковій розмові, щоб знати, про що ви говорите.

3. Вам потрібен безкоштовний доступ до останньої моделі OpenAI – GPT 4

GPT-4 — це найновіша версія систем мовної моделі OpenAI, більш вдосконалена та надійна, ніж GPT-3.5, велика мовна модель (LLM), на якій працює ChatGPT.

Є лише два способи отримати доступ до функцій введення тексту GPT-4: ChatGPT Plus, який коштує 20 доларів на місяць, і чат Bing, який є безкоштовним.

Тому, якщо ви хочете дізнатися, що таке остання модель OpenAI, не платячи за неї, Bing Chat — ваш єдиний варіант. У день, коли OpenAI анонсувала свою останню мовну модель, Microsoft показала, що з моменту запуску Bing Chat працює на GPT-4.

За матеріалами: ZDNET