Деякі люди пишаються використанням десятирічного телефону, і, чесно кажучи, це дуже круте досягнення. Але, мабуть, настав час для оновлення. Старі телефони не тільки становлять загрозу безпеці , але й 27 вересня Google планує припинити підтримку входу на всіх пристроях з ОС Android версії 2.3.7 (або більш ранньої).

Без підтримки входу Google Ви втратите доступ до деяких найкращих послуг Google. Серед інших проблем Ви також втратите можливість відновити заводські налаштування пристрою.

Ось короткий список всього, що піде не так:

  • Підтримка додатків: Ви втратите можливість входити на YouTube, Карти, Gmail або будь -який інший додаток Google. (Ви все ще можете входити в ці служби з мобільного браузера).
  • Підтримка облікових записів: Якщо Ви видалите свій обліковий запис Google зі свого пристрою, Ви не зможете знову увійти. Ви також втратите можливість створювати нові облікові записи Google зі свого пристрою.
  • Підтримка скидання до заводських налаштувань: “удачі” у скиданні налаштувань вашого пристрою – ця перешкода особливо засмучує, оскільки створює загрозу безпеці, коли Ви намагаєтесь позбутися телефону.

Майте на увазі, що ця зміна стосується лише пристроїв з ОС Android версії 2.3.7 або більш ранньої (телефони, випущені 8–11 років тому). Ви можете перевірити версію Android у налаштуваннях свого пристрою. Google пропонує оновити до пристрою Android версію 3.0, якщо це можливо на Вашому пристрої, хоча Вам слід подумати про придбання нового телефону, щоб уникнути ризиків безпеки застарілого програмного забезпечення.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

В Україні користувачів Android та iOS атакує небезпечне шкідливе ПЗ

Чи варто використовувати VPN для перегляду усіх веб-сторінок? ПОРАДИ

Як перевірити шкідливий чи безпечний сайт? – ПОРАДИ

Як змусити AirPods повідомляти про дзвінки та сповіщення на iPhone? – ІНСТРУКЦІЯ

Як перевірити, які програми на iPhone Ви використовуєте найчастіше? – ІНСТРУКЦІЯ

До речі, користувачі ніколи не зможуть встановити Windows 11 на несумісні пристрої. Групова політика не дозволить Вам обійти обмеження апаратного забезпечення для установки Windows 11.

Apple має намір додати підтримку системи розпізнавання осіб Face ID на комп’ютери Mac протягом наступних двох років. Про це повідомив оглядач Bloomberg.

Зловмисники все частіше використовують безкоштовний месенджер Discord як канал для поширення шкідливих програм.

Окрім цього, стало відомо про великий витік даних учасників Clubhouse. Провідний експерт з кібербезпеки Джіт Джайн повідомив, що повна база телефонних номерів Clubhouse виставлена ​​на продаж в Darknet.

Також стало відомо, що операційна система Windows 11, яка ще офіційно не вийшла, але вже доступна для скачування і попереднього знайомства, використовується зловмисниками, які намагаються підсунути користувачеві шкідливе ПЗ під виглядом нової ОС.