Ubisoft і Bungie подали колективний позов проти Ring-1, творців читів для Destiny 2, Rainbow Six Siege, Rust, Apex Legends, Call of Duty, Escape from Tarkov, Hunt: Showdown, Dead by Daylight, PUBG і інших ігор.

Чити поширюються через підписку за 25 євро на тиждень за набір читів для Rainbow Six Siege і за 30 євро на тиждень за набір читів для Destiny 2.

У позові описуються дві претензії. По-перше, творці читів незаконно використовують логотип і зображення для отримання прибутку. По-друге, їх програмне забезпечення негативно впливає на ігровий досвід чесних користувачів, а також знижує вартість внутрішньоігрових нагород.

Позивачі також вимагають грошової компенсації. Вони встановили кілька особистостей, які, як передбачається, причетні до сервісу Ring-1, і поділилися інформацією про них із судом.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

В Україні користувачів Android та iOS атакує небезпечне шкідливе ПЗ

Чи варто використовувати VPN для перегляду усіх веб-сторінок? ПОРАДИ

Як перевірити шкідливий чи безпечний сайт? – ПОРАДИ

Як змусити AirPods повідомляти про дзвінки та сповіщення на iPhone? – ІНСТРУКЦІЯ

Як перевірити, які програми на iPhone Ви використовуєте найчастіше? – ІНСТРУКЦІЯ

До речі, користувачі ніколи не зможуть встановити Windows 11 на несумісні пристрої. Групова політика не дозволить Вам обійти обмеження апаратного забезпечення для установки Windows 11.

Apple має намір додати підтримку системи розпізнавання осіб Face ID на комп’ютери Mac протягом наступних двох років. Про це повідомив оглядач Bloomberg.

Зловмисники все частіше використовують безкоштовний месенджер Discord як канал для поширення шкідливих програм.

Окрім цього, стало відомо про великий витік даних учасників Clubhouse. Провідний експерт з кібербезпеки Джіт Джайн повідомив, що повна база телефонних номерів Clubhouse виставлена ​​на продаж в Darknet.

Також стало відомо, що операційна система Windows 11, яка ще офіційно не вийшла, але вже доступна для скачування і попереднього знайомства, використовується зловмисниками, які намагаються підсунути користувачеві шкідливе ПЗ під виглядом нової ОС.