Facebook отримала патент на технологію, яка сканує фотографії користувачів та визначає, де вони найчастіше бувають, які продукти їм подобаються, а потім відправляє ці дані рекламодавцям.

Про це йдеться у патенті, який отримала компанія.

У документі описана технологія комп’ютерного зору для розпізнавання об’єктів на фотографіях, які користувачі завантажують в соцмережі.

Так, наприклад, якщо користувач поділиться в Facebook селфі, зробленим в Starbucks, технологія визначить за різними ознаками, що фото було зроблено в кав’ярні. Потім соцмережа може продати цю інформацію Starbucks, і компанія налаштує рекламу найбільш точно.

Нагадаємо, дослідники з Cisco Talos виявили у соцмережі Facebook кіберзлочинне співтовариство, що охоплює 74 групи і налічує в цілому близько 385 тисяч користувачів.

Також, у деяких випадках при реєстрації нових користувачів соціальна мережа запитувала пароль до електронної пошти для підтвердження реєстрації. Подібні дії ставлять під загрозу конфіденційність і безпеку користувачів, впевнені експерти в галузі безпеки.

Окрім цього, у політиці Facebook сталися зміни – відтепер у соцмережі заборонено пропагувати білий націоналізм та сепаратизм.