Google випустила оновлення Google Maps , в якому додала підтримку режиму Plus Code. Він дозволяє поділитися геолокацією, навіть якщо адреса відсутня або невідома.

Зазвичай таке буває в селах або селищах, де елементи інфраструктури не зазначені на карті, або в азіатських країнах, де найчастіше біля будинків просто немає номерів. Google не розкриває подробиць про механіку роботи режиму Plus Code, але, швидше за все, він просто шифрує широту і довготу, представляючи її в скороченому вигляді, пише Androidsnsaider.

Як поділитися адресою в Google Maps:

  • Відкрийте програму Google Maps у себе на смартфоні;
  • Знайдіть на карті точку, яка вказує на Ваше місце розташування, і натисніть на неї;
  • У вікні нагорі натисніть на “Місцезнаходження (короткий код, назва міста)”, щоб скопіювати;
  • Надішліть цю комбінацію через месенджер, соціальну мережу або іншим способом.

Все, що потрібно від одержувача, якому Ви передаєте цей код, – це вставити його в пошуковий рядок в Google Maps. Це можна зробити в мобільному додатку або в веб-версії сервісу. Перед ним відкриється карта з точкою, що вказує на Ваше поточне місце розташування. Незважаючи на те що в Google Maps є можливість встановити відмітку на конкретну географічну точку, за допомогою механізму Plus Code набагато зручніше ділитися своєю геолокації, тому що не доведеться самостійно вираховувати точне місце розташування і займатися розміщенням відміток.

Геолокація Android

Найбільш складним для сприйняття європейцями є адресна система Японії. Справа в тому, що в цій країні (та й багатьох інших, до речі, теж) адреса формується за принципом від більшого до меншого: префектура, місто, район міста, мікрорайон, квартал і власне номер будинку. При цьому до номера будинку можуть додавати номери під’їздів, поверхи, номер квартири або офісу, в результаті чого виходить зовсім неймовірна для новачків плутанина.

Ділитися своєю геолокації не завжди зручно через відсутність адреси

Можливо, хтось із вас згадає, що схожа система була в Google Maps і раніше. Насправді так і є. Google вже давно працювала над тим, щоб дати користувачам з азіатських країн, можливість ділитися відсутньою адресою. Правда, тоді нововведення не користувалося попитом, оскільки було реалізовано занадто складно. У результаті більшості користувачів було банально простіше поставити відмітку на своє місце розташування і поділитися ним з близькими, ніж розбиратися в системі Plus Code. Однак Google виправила всі помилки і зробила так, що ділитися геолокацією без адреси стало легко і просто.

ЦІКАВО ЗНАТИ:

Також радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

ЯК ВИКОРИСТОВУВАТИ FACE ID НА СВОЄМУ IPHONE ПІД ЧАС НОСІННЯ МАСКИ? – ІНСТРУКЦІЯ

ЯК ЗАХИСТИТИ GOOGLE ДИСК ЗА ДОПОМОГОЮ TOUCH ID АБО FACE ID?

ЯК ЗАБОРОНИТИ GOOGLE СТЕЖИТИ ЗА ВАМИ ЧЕРЕЗ WI-FI?

ЯК ВІДПРАВЛЯТИ SMS З КОМП’ЮТЕРА НА ТЕЛЕФОН? – ІНСТРУКЦІЯ ДЛЯ ANDROID

ЯК ОЧИСТИТИ ІСТОРІЮ В УСІХ МОБІЛЬНИХ БРАУЗЕРАХ? ІНСТРУКЦІЯ

Нагадаємо, після встановлення оновлення  Windows 10 May 2019 Update і November 2019 Update перестають працювати звукові карти, з’являється “синій екран смерті” або виникають проблеми з тимчасовим профілем користувача, а в процесі встановлення з’являються неінформативні повідомлення про помилку.

Також у поштовому сервісі Gmail з’явилася нова функція Google Meet – відтепер Ви можете з’єднуватись зі своїми рідними, друзями, колегами чи знайомими за допомогою відеоконференцзв’язку, не виходячи з пошти. Якщо до Вашого комп’ютера під’єднана відеокамера, достатьно буде натиснути кілька разів, щоб розпочати відеочат.

Хоча Microsoft Office все ще є розповсюдженим вибором для обробки текстів, презентацій слайд-шоу, обчислень електронних таблиць та багатьох інших цифрових завдань, є ще безліч безкоштовних альтернатив.

Зверніть увагу, що за допомогою протоколу віддаленого робочого стола (RDP) адміністратори мережі можуть відкрити користувачам порти для загального доступу через Інтернет до робочих документів з домашнього комп’ютера. Але це становить небезпеку, адже таким чином хакери можуть їх виявити та атакувати.

Окрім цього, інструмент віддаленого доступу з функціями бекдору під назвою Mikroceen використовують у шпигунських атаках на урядові структури та організації в галузі телекомунікацій та газовій промисловості Центральної Азії. Зловмисники могли отримати довгостроковий доступ до інфікованих мереж, маніпулювати файлами та робити знімки екрану.