Google прискорить роботу браузера

Google прискорить роботу браузера Chrome завдяки новій функції кешування відкритих сторінок – bfcache (back/forward cache). Браузер буде зберігати веб-сторінки, щоб при поверненні на попередню не завантажувати її знову.

Насправді, швидшою стане тільки навігація вперед і назад при переміщенні між раніше відкритими сайтами. Тобто в межах однієї вкладки. За статистикою Google, на них припадає 19% від загального числа відкритих сторінок в Chrome на Android і 10% на ПК.

Google планує вбудувати нову функцію в Chrome в 2020 році після попереднього тестування.

До речі, компанія Google повідомила про нові додатки у своїй програмі з безпеки (Application Security Improvement, ASI). ASI – це сервіс з виявлення потенційних проблем з безпекою в додатках, що завантажуються розробниками в Google Play.

Також шкідливе програмне забезпечення для викрадення банківських даних знайшли фахівці з кібербезпеки у фірмовому магазині додатків Google Play Маркет.

Нагадаємо, нещодавно виявили “шкідника” Trojan.DownLoad4.11892, який при запуску вивантажує іншу шкідливу програму з метою крадіжки персональних даних власників криптовалют.