Android отримає функцію захисту від спаму в SMS-повідомленнях

9 Переглядів 1 хв. читання

Оновлена версія програми Android Messages від компанії Google отримала найбільш необхідну функцію за увесь час існування існування мобільної операційної системи.

Розробники компанії впровадили новий функціонал, який допоможе власникам смартфонів захиститися від спаму, пише Сегодня.ua.

Щоправда, про повноцінний захист мова не йде – нововведення Android Messages поки буде збирати інформацію про спам, який надходить у SMS-повідомленнях, для проведення аналізу, щоб у майбутньому автоматично блокувати подібний спам в момент передачі.

Подібний метод збору інформації необхідний пошуковому гіганту для забезпечення потужного захисту від настирливих маркетологів. Такий задум можливо реалізувати лише спільними діями, а для цього потрібно ділитися інформацією про всі отримані повідомлення.

Як працюватиме функція?

Якщо протягом декількох днів аналогічне повідомлення з такого ж номера отримають десятки інших власників телефонів, то повідомлення буде прирівняне до спаму, у результаті чого більш ніхто не побачить подібне.

Повноцінний захист від спаму запрацює через два місяці – цього часу компанії вистачить для перевірки і збору ключових слів в SMS, щоб їх блокувати в майбутньому.

Google обіцяє, що під час тестування жодні особисті відомості збиратися і передаватися не будуть.

Поділитися