Нове розширення для браузера Chrome від Google під назвою Password Checkup автоматично перевірить, чи надійні Ваші паролі та чи можна їх зламати. Про це пише The Verge.

Password Checkup дозволяє захистити екаунти, з яких сталася або може статися в майбутньому крадіжка призначених для користувача даних.

Google випустила розширення для перевірки паролів у ChromeНовий програмний продукт перевіряє паролі, які вводить користувач, на предмет їх наявності в списках вкрадених. Google запевняє, що всі відомості шифруються, і навіть сама компанія не має до них доступу. Система працює в автономному режимі, паролі в базі даних зберігаються у зашифрованому вигляді.

“Розширення Password Checkup було створено в цілях безпеки. Воно не передає ідентифікаційну інформацію, пов’язану з Вашими екаунтами, паролями або пристроями”, – йдеться у повідомленні Google.

Компанія не приховує, що з метою поліпшення роботи сервісу розширення відправляє анонімні відомості про те, як часто зустрічаються небезпечні логіни і паролі, з якими доменами вони пов’язані та чи змінюють користувачі паролі, коли отримують сповіщення про загрозу безпеці. За бажанням користувач може видалити всі зібрані розширенням дані в його налаштуваннях.

Встановити Password Checkup для Chrome можна за цим посиланням.

Нагадаємо, за даними дослідника з кібербезпеки Дольєра Соме, найбільше вразливих розширень було знайдено для браузера Google Chrome (171). Близько 15% від усіх уразливих розширень мали більше 10 тисяч установок.