Google випустив заміну Android – нову операційн систему вже тестують

Сьогодні, 3 січня 2019 року, компанія Google випустила нову операційну систему, призначену для заміни Android. Новітнє програмне забезпечення називається Fuchsia OS, а починаючи з сьогоднішнього дня встановити його на свої мобільні пристрої можуть працівники корпорації, які проводитимуть тестування системи, пише AKKet.com.

Як розповіли американські ЗМІ, які отримали подібні відомості від своїх джерел всередині Google, компанія збирається випустити заміну Android вже в найближчі роки. Повідомляється, що Fuchsia OS буде підтримувати всі додатки, створені для “зеленого робота”, але тільки такі, які були розроблені з використанням сучасних інструментів. Саме за рахунок такого кроку “пошуковий гігант” збирається в одну мить зробити своє нове програмне забезпечення популярним у всьому світі.

У коді Android Open Source Project вже є згадки того, що все програмне забезпечення для “зеленого робота” зможе в режимі сумісності запускатися на гаджетах, що працюють під управлінням Fuchsia OS. Спеціально для цього Google створила технологію Android Runtime, яка створює спеціальне середовище для запуску будь-якого ПО в режимі сумісності. Нова функція починаючи з сьогоднішнього дня тестується, щоб домогтися її ідеальної роботи до потрібного терміну.

Коли вийде Fuchsia OS для простих користувачів поки, на жаль, невідомо. За деякими даними, все це може статися вже в 2020 – 2021 роках, проте офіційних підтверджень подібних відомостей поки що немає. Раніше вдалося з’ясувати, що Google додала нову корисну функцію в усі смартфони на Android, яку вже можуть використовувати всі бажаючі.