Роздавати Інтернет зі смартфона можна без обмежень. Як обійти блокування?

Більшість мобільних операторів встановлюють обмеження на роздачу мобільного Інтернета зі смартфону. Але існує спосіб обійти ці обмеження і користуватися Інтернетом без окремої плати, пише іnternet.ua.

Для того, щоб збільшити роздачу Інтернету, досить відредагувати значення TTL на смартфоні, додавши до нього одиницю. На Android це можна зробити за допомогою програми TTL Master. Вона є в Play Маркеті, проте не оновлювалася з 2015 року. На 4PDA можна знайти свіжу версію.

Для того, щоб повернути роздачу Інтернету за допомогою TTL Master, потрібно зробити наступне:

  • запустити TTL Master;
  • натиснути “Обійти обмеження” – до TTL буде додана одиниця, після чого можна користуватися роздачею Інтернету.

Увага! Деякі оператори не приймають певні значення TTL, але TTL Master дозволяє обійти і це обмеження – за допомогою iptables. У налаштуваннях програми є кнопка “Спробувати правило iptables”. Натисніть на неї і перевірте, чи з’явилася роздача. Не всі смартфони підтримують iptables, тому цей метод не завжди спрацьовує.

Після викристання програми TTL Master обов’язково перевірте чи не списує оператор гроші за роздачу Інтернету. Можливо, у нього встановлена система відстеження змін TTL або утиліта iptables не працює на вашому смартфоні.

На iPhone доступний аналог TTL Master – твік TetherMe, який можна знайти в різних репозиторіях. Принцип його роботи такий самий – він змінює значення TTL, змушуючи мережу оператора не помічати роздачу мобільного інтернету на інші пристрої.