Нова Fuchsia OS буде сумісна зі старою Android, але з часом повністю замінить її

Новий 2019 рік в ІТ-сфері розпочався, зокрема, з новини про те, що Google випустила заміну операційній системі Android. Нова Fuchsia OS повинна з часом повністю замінити свого попердника.

Однак у користувачів були побоювання щодо несумісності величезної кількості додатків з новою мобільною операційною системою.

Як зазначають експерти з 9to5Google, у коді тестової збірки Fuchsia виявили присутня згадка про зворотну сумісність з Android за допомогою спеціального середовища Android Runtime, пише Сегодня.ua.

“Програмний емулятор Android Runtime буде використовуватися для адаптації APK файлів від Android під Fuchsia OS. Після конвертації буде створений програмний пакет FAR, здатний запускатися в новій мобільній операційній системі”, – пояснюють в 9to5Google.

Оскільки мільйони користувачів звикли до своїх додатків для Android, за багато з яких вони заплатили, їх сумісність з Fuchsia повинна допомогти полегшити перехід на нову мобільну операційну систему.

blank
Інтерфейс нової Fuchsia OS. Фото iwf1.com

Також згадується, що ART на Fuchsia підтримуватиме архітектуру ARM64 і X86, що підтверджує чутки про те, що нова мобільна ОС працюватиме на безлічі пристроїв, включаючи комп’ютери, ноутбуки і планшети.

Fuchsia також запропонує кілька удосконалень у порівнянні з Android, включаючи поліпшену голосову взаємодію і часті оновлення безпеки. Джерела повідомляють, що нова мобільна ОС від Google зможе з’явитися на підключених домашніх пристроях, таких як керовані голосом розумні аудіоколонки.

У будь-якому випадку повноцінний перехід смартфонів на Fuchsia OS відбудеться не раніше, ніж через 2-3 роки, однак офіційний анонс нової мобільної операційної системи від Google очікується вже влітку 2019 року.