Сервіс “Карти” від Google зараз активно удосконалюють, щоб полегшити розрізнення природних особливостей навколишнього середовища – щоб люди могли побачити з великою точністю, де розташовані гірські крижані шапки, пустелі, пляжі чи густі ліси.

За даними Google, нові “Карти” будуть доступні у 220 країнах та окремих територіях, які зараз підтримуються програмою – “від найбільших мегаполісів до малих селищ”, повідомляє The Verge.

Google каже, що карти вулиць також будуть деталізовані на новому рівні в окремих містах. Компанія використовує супутникові знімки як основу для своїх перероблених карт, а також там використовується “нова алгоритмічна методика кольорового відображення”.

Кінцевий результат став кращим – тепер значно легше виявити відмінності між природними особливостями, наприклад, між сніговими вершинами та густими лісами або зеленими полями та піщаними пляжами, а також деталізувати рельєф місцевості, спираючись на нові карти.

Поряд із внесеними змінами до зображень рельєфу місцевості, Google також деталізує свої карти вулиць у вибраних містах. Хоча раніше ці карти просто показували самі вулиці, у Нью-Йорку, Сан-Франциско та Лондоні вони незабаром розрізняють різні вуличні особливості, такі як проїжджа частина, тротуари, тротуари та пішохідні  зони. Google каже, що новий дизайн показує форму та ширину будь-якої дороги “у реальному масштабі”.

Google – не єдина компанія, яка намагається зробити своє навігаційне програмне забезпечення більш детальним та точним. Минулого року Apple розробила оновлення для свого додатка Maps, яке значно покращило детальну інформацію про значну кількість об’єктів, розташованих у містах та селах. Оновлення попереднього року збільшило кількість природних об’єктів та деталей рельєфу у картах додатку.

Google каже, що більш детальні карти природних особливостей з’являться з цього тижня по всьому світу, і додає, що користувачам потрібно буде “зменшити масштаб”, щоб мати можливість їх бачити. Удосконалені карти вулиць для Нью-Йорка, Сан-Франциско та Лондона будуть випущені в найближчі місяці, з часом планується додати більше міст.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як змінити пароль у Facebook? ІНСТРУКЦІЯ

Що робити, щоб унеможливити відслідковування Вашого телефону? Поради

Як вимкнути геолокацію на усіх знімках, якими Ви ділитеся зі свого iPhone?

“Додайте гучності!” Вісім способів покращити звук на Вашому смартфоні

Як захистити дані на смартфоні, якщо Ви його втратите? ІНСТРУКЦІЯ

Нагадаємо, через американські санкції компанія Huawei буде змушена повністю припинити виробництво смартфонів, побудованих на базі процесорів власного виробництва з лінійки HiSilicon Kirin. Пов’язано це з тим, що тайванський виробник чипсетів TSMC не зможе використовувати американське обладнання для виготовлення продукції цього бренду, так як влада США заборонила це робити з 16 вересня 2020 року.

Також на конференції з інформаційної безпеки Black Hat 2020 фахівець Patrick Wardle з компанії Jamf розповів про низку експлойтів, що дозволяє обійти захист Microsoft від шкідливих макросів для зараження пристроїв під управлінням macOS. Уразливості представляють собою так звані zero-click, тобто, для їх експлуатації участь жертви не потрібна. Вони дозволяють зловмисникам доставляти шкідливе ПЗ користувачам macOS за допомогою документа Microsoft Office з макросами.

Окрім цього, використовуючи KrØØk, зловмисники можуть перехоплювати та розшифровувати конфіденційні дані жертв. Це можливо завдяки тому, що дані бездротової мережі шифруються за допомогою парного сеансового ключа WPA2, що складається з нулів, замість належного сеансового ключа. Для перехоплення даних кіберзлочинцям не потрібно знати навіть пароль від Wi-Fi, а достатньо знаходитися в межах сигналу Wi-Fi.

Зауважте, що шахраї навчилися красти інформацію через підробку Saved Messages у Telegram. Цим чатом люди користуються як листуванням з самим собою, і можуть зберігати там важливі і конфіденційні відомості.

До речі, шкідливі розширення були виявлені у Chrome Web Store під час вивчення декількох підроблених блокувальників реклами, що розповсюджувалися через магазин розширень. Фахівці виявили 295 шкідливих розширень, завантажених з магазину понад 80 млн разів.