За кілька днів до презентації, запланованої на 26 березня, є можливість подивитися на прес-рендери смартфонів Huawei P30 і P30 Pro. Сайт MySmartPrice опублікував також відео ще не представленого смартфона і його відеотизер.

Згідно з інформацією Huawei P30 і P30 Pro працюватимуть на процесорі Kirin 980. У смартфонів буде камера з великим показником зуму (наближенням зображення). В P30 застосують гібридний п’ятикратний зум, а у флагманському P30 Pro — десятикратний.

Габарити Huawei P30 складуть 149,1×71,36×7,57 мм при масі 165 г. Huawei P30 Pro буде трохи крупнішим, головним чином за рахунок більшої діагоналі екрану (6,47 дюйма замість 6,1 дюйма). Маса — 192 г.

Завчасно в Мережу потрапили два відеотизера, а також короткий огляд, де смартфон показали в чохлі.

До речі, у Барселоні на MWC 2019 компанія Huawei презентувала свій перший складаний гаджет під назвою Mate X. Пристрій обладнали великим складаним навпіл екраном, завдяки чому користувач отримує смартфон і планшет в одному корпусі. Новинка також отримала топове залізо і підтримку мереж п’ятого покоління з максимальною на сьогоднішній день швидкістю передачі даних.

Нагадаємо, 20 лютого компанія Samsung Electronics представила гнучкий смартфон Samsung Galaxy Fold.

Також знімки складаного сматфону Oppo опублікував віце-президент китайської компанії Брайан Шен.