Нещодавно корпорація Intel купила ізраїльського виробника мікросхем Habana Labs. Угода, яка оцінюється приблизно в 2 мільярди доларів, є останньою на сьогодні частиною величезних інвестицій Intel у штучний інтелект, які включають такі проекти, як Nervana Systems та Movidius.

Про це повідомляє TechCrunch.

У липні Habana оголосила про свій процесор Gaudi для навчання штучного інтелекту. Як обіцяв стартап у Тель-Авіві, цей процесор в 4 рази продуктивніший за рішення для штучного інтелекту на базі GPU. Хоча, як відомо, компанію ще раніше намагалася придбати Intel, щоб вийти на ринок штучного інтелекту. Компанія, очевидно, не хоче повторювати минулі помилки, такі як недооцінка ринку процесорів для мобільних телефонів.

Поки що ця стратегія виглядає так, що ця інвестиція просто може окупитися, що дасть помітну перевагу Intel в категорії штучного інтелекту, яка буде приносити компанії близько 24 мільярдів доларів до 2024 року. Тільки в 2019 році, зазначає Intel, компанія розраховує отримати понад 3,5 мільярда доларів США “доходу, орієнтованого на штучний інтелект” (збільшення на 20% порівняно з попереднім роком).

“Це придбання вдосконалює нашу стратегію роботи із штучним інтелектом, яка полягає у наданні клієнтам рішень, які відповідають усім потребам в продуктивності – від граничного застосування штучного інтелекту і до центру обробки даних”, – заявив Intel EVP Навін Шеной у випуску, пов’язаному з новинами. “Більш конкретно, Habana значно підсилює наші пропозиції ШІ для центру обробки даних з високопродуктивним сімейством навчальних процесорів та середовищем програмування, заснованого на стандартах, для вирішення змін робочих навантажень ШI”.

Наразі Intel розраховує використовувати Habana як незалежний бізнес-підрозділ, зберігаючи свою поточну команду управління, а виробництво все ще в основному знаходиться в Ізраїлі. Голова Habana Авігдор Вілленц буде надалі консультувати компанії.

До речі, припинено діяльність потужного хакерського угруповання – у дата-центрі під Одесою правоохоронці виявили майже 150 серверів із тисячами хакерських ресурсів.

Також у 2020 році межа між фейками і правдою ставатиме ще більш розмитою завдяки використанню нових технологій, а перед численними смарт-будинками та розумними містами постане ряд проблем кібербезпеки. Компанія ESET представила щорічний прогноз розвитку загроз на найближчі 12 місяців.

Зверніть увагу, компанія Adobe випустила оновлення безпеки для чотирьох своїх широко використовуваних продуктів – Adobe Acrobat і Reader, Photoshop CC, ColdFusion і Brackets.

Цікаво, що Microsoft опублікувала звіт про тенденції шкідливого ПЗ і кібербезпеки в 2019 році, в якому також розповіла про зростання активності фішингових атак.

Стало відомо, що на Дніпропетровщині Служба безпеки України блокувала діяльність хакерського угруповання, організованого спецслужбами РФ для проведення кібератак на українські державні органи.

Якщо Ви купуєте товари в Інтернеті і хочете бути в безпеці, важливо вивчити сайт перш, ніж робити замовлення, і задатися головним питанням. Наскільки добре налагоджений захист покупців? Як здійснюється обробка претензій і повернення грошових коштів? На ці запитанні спробуємо відповісти у цій статті.