Microsoft дозволить встановлювати Windows 11 на старі комп’ютери. Йдеться навіть про ті пристрої, які офіційно не сумісні з новою системою.

Система не буде доступна до установки через центр оновлення, однак її можна буде встановити вручну, скачавши ISO-образ системи для установки вручну.

Як повідомляється на сайті компанії, проводити цю процедуру доведеться на свій страх і ризик, так як під час ручної установки в Microsoft не гарантують сумісність драйверів і надійність системи. Експерти впевнені, більшість користувачів, побачивши повідомлення про несумісність комп’ютера з новою ОС, швидше за все віддадуть перевагу залишитися на старій версії або придбають новий ПК.

Раніше були оголошені системні вимоги для Windows 11. Умови для поновлення стали найжорсткішими з виходу Windows 8 в 2012 році: офіційно Windows 11 буде підтримувати тільки процесори не старше Intel Core 8-го покоління і AMD Ryzen 2000. Крім того, необхідні як мінімум 4 гігабайти оперативної пам’яті і 64 ГБ на накопичувачі.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Чому три випадкових слова – це найкращий пароль? ІНСТРУКЦІЯ

Як не стати жертвою програм-вимагачів? ПОРАДИ

Якими будуть нові смартфони Galaxy Z Fold 3 та Z Flip 3? ОГЛЯД

Як уникнути шахрайських схем із використанням deepfake-відео? ПОРАДИ

Навіщо інші антивіруси, якщо у Вас є Windows Defender? ПОРАДИ

Як налаштувати режим “Не турбувати” на телефонах Samsung Galaxy? – ІНСТРУКЦІЯ

Нагадаємо, ізраїльський виробник рішень для верифікації та забезпечення прозорості в мобільних та online-екосистемах GeoEdge повідомив про виявлення першої у світі кібератаки на домашні IoT-пристрої з використанням шкідливої реклами.

Також баг на офіційному сайті виробника автомобілів Ford Motor відкривав конфіденційні дані, доступ до яких міг отримати будь-який хакер. Серед інформації були бази даних клієнтів, відомості про співробітників тощо.

Окрім цього, американська трубопровідна компанія Colonial Pipeline виплатила 4,4 мільйона доларів хакерам, які викрали особисті дані майже 6 тисячам нинішніх та колишніх працівників компанії. Colonial Pipeline була вимушена сплатити викуп через ймовірність загрози газової кризи.

І майже анекдотична ситуація трапилася із розробником шкідливих програм, який розпочав їх тестування у своїй системі, щоб випробувати нові функції, а згодом дані потрапили на розвідувальну платформу хакерів. Мова йде про розробника Raccoon – трояна-викрадача інформації, який може збирати дані з десятків програм.