Мобільна версія Opera-VPN повернулася і доступна на Android

Opera повертає VPN для користувачів Android, але вже у вигляді вбудованого в браузер модуля, а не окремої програми, пише “РЕГАРД“.

Функція безкоштовна і може бути активована через меню налаштувань. Фактично, це повний аналог настільної версії Opera.

mspoweruser.com

У компанії стверджують, що не збирають ніяких даних, що проходять через їх VPN-сервер. При цьому поки що можливість доступна в бета-версії. Про випуск збірки браузера з аналогічною можливістю під iOS поки нічого не повідомляється.

При цьому розробники заявляють, що VPN дозволить користувачам підключатися до вузлів мережі в Азії, Європі та США. Також в можливості передбачена опція “Оптимальне місце розташування” для користувачів, яким важливіше швидкість передачі даних, а не фізичне розміщення вихідного сервера.

opera.com

Нагадаємо, що навесні 2018 року розробники з Opera Software видалили додаток Opera VPN з браузера для мобільних платформ Android і iOS. Причини цього названі не були, тому було незрозуміло, що спонукало розробників на такий крок, адже популярність додатку була досить високою.

Завантажити бета-версію Opera з вбудованим клієнтом VPN можна безкоштовно в Google Play.

До речі, шкідливі сайти можуть використовувати API-розширення браузерів для виконання коду всередині самого браузера та крадіжки конфіденційної інформації (закладки, історія переглядів і файли cookie). Opera видалила всі розширення, крім двох, які можуть бути використані для запуску завантажень, пише Cybercalm.