Браузер Chrome вважають нашпигованим купою “примочок”, однак можливостей у нього ще більше, ніж може здатися на перший погляд. Багато з них знаходяться у прихованих налаштуваннях, знайти які не так просто. З їх допомогою можна активувати експериментальні функції, які лише проходять тестування, і, можливо, не стануть доступними всім користувачам.
Для доступу до прихованих налаштувань необхідно активувати меню з прапорами. Для цього впишіть в адресному рядку chrome://flags і натисніть кнопку введення. Тут представлено кілька десятків експериментальних опцій, але не поспішайте активувати все підряд, оскільки це може порушити роботу браузера
Ось що ми рекомендуємо випробувати:
- Темна тема: #enable-android-night-mode
- Перелік відкритих вкладок замість сітки: #enable-accessibility-tab-switcher
- Попередній перегляд сторінки за посиланням: #enable-ephemeral-tab
- Розширене контекстне меню для посилань і зображень: #enable-custom-context-menu
- Режим читання: #reader-mode-heuristics
- Запис екрану: #enable-usermedia-screen-capturing
- Швидкий пошук значення слів: #contextual-search-definitions
- Плавне прокручування сторінок: #smooth-scrolling
- Можливість викачувати одразу декілька файлів: #enable-parralel-downloading
- Горизонтальна прокрутка відкритих вкладок: #enable-horizontal-tab-switcher
- Організація вкладок за групами: #enable-tab-groups
- Поступова завантаження зображень на сторінках у міру прокручування: #enable-lazy-image-loading
- Переміщення всіх кнопок управління вниз: #enable-chrome-duet
Після включення всіх потрібних Вам прапорів натисніть Relaunch Now для перезапуску браузера. Якщо з додатком виникають проблеми, знову перейдіть за посиланням chrome://flags і відключіть експериментальні можливості, натиснувши на Reset all to default. Якщо браузер взагалі не запускається, скиньте його до початкового стану через розділ додатків в системних налаштуваннях або видаліть його і встановіть заново.
Нагадаємо, в офіційному магазині додатків для Windows фахівці виявили безліч платних додатків, які насправді є продуктами з відкритим вихідним кодом, які можна поширювати тільки безкоштовно.
Також дослідники попереджають про реєстрацію реальних атак з експлуатації уразливості нульового дня у браузері Mozilla Firefox. Користувачі повинні якомога швидше оновитися до версії 67.0.3 або 60.7.1.
Окрім цього, Microsoft випустила оновлення прошивки Intel для всіх підтримуваних версій Windows 10, які захищають від атак, що експлуатують уразливості Microarchitectural Data Sampling (MDS).