Новий смартфон Apple: чи варто позбуватися iPhone X на користь іPhone Xs?

2 Переглядів 3 хв. читання

Нові смартфони Apple iPhone Xs і Xs Max були представлені 12 вересня. Попереднє замовлення смартфонів відкрилося 14 вересня, а вся перша поставка була розкуплена менше, ніж за хвилину. То чи варто поспішати змінити свій старий ґаджет Apple на новий, дізнавалися журналісти AppleInsider, пише iTechua.

Дизайн

Розчаруванням для фанатів Apple став зовнішній вигляд нових iPhone Xs і Xs Max. Смартфони візуально нічим не відрізняються від свого попередника, iPhone X, повністю повторюючи його стиль. Єдиним нововведенням з точки зору дизайну став золотий колір.

Згідно з опитуванням, проведеним виданням, клієнти Apple здебільшого схиляються до покупки саме iPhone Xs Max, просто тому що його екран більше, ніж у попередника.

Фотокамера

У камерах обох iPhone використовується подвійна лінза. Сама технологія не нова – вперше вона з’явилася ще в 2016 році на iPhone 7 Plus. Проте, камери iPhone Xs і Xs Max зробили черговий крок вперед за рахунок поліпшеного HDR, оновленої портретної фотозйомки і нових можливостей редагування глибини знімка. На практиці ж до цих пір невідомо, чи будуть ці нововведення настільки помітні, щоб заміна iPhone X на новий Xs або Xs Max була виправданою.

Екран і процесор

Як і камера, дисплеї в нових Xs і Xs Max повністю ідентичні. Нововведення, про які говорила Apple – Super Retina або поліпшена передача кольору – для користувачів будуть непомітними, особливо в порівнянні з iPhone X. Оновлений Face ID, вперше представлений в 2017 році, на iPhone X буде працювати так само швидко, як і на нових смартфонах, якщо оновити його до iOS 12. Процесор ж попередника лише трохи повільніше A12 Bionic, і він як і раніше буде відмінно справлятися з будь-якими завданнями – від простого інтернет-серфінгу до ігор з доповненою реальністю.

Єдиною принциповою відмінністю, на думку журналістів, стане більший заряд батареї. Так, iPhone Xs Max зможе протриматися без зарядки на півгодини довше, ніж iPhone X.

iPhone Xs/Xs Max або iPhone X?

У AppleInsider впевнені: оновлюватися з iPhone X на нові смартфони варто тільки заради нового золотого кольору, якого так не вистачало в 2017 році. Фінансово ж така заміна iPhone не виправдана, адже модель X досі залишається одним з лідерів серед телефонів в 2018 році за всіма своїми характеристиками.

Поділитися