Геолокація на годину чи згруповані сповіщення – як покращити Android

11 Переглядів 3 хв. читання

Android хороша операційна система, але позбавлена багатьох корисних функцій. Проте завдяки своїй відкритості кожен, хто бажає, може її удосконалити на свій смак. Пропонуємо ознайомитися із ТОП-10 корисних додатків для Android, яких часом бракує для оптимізації роботи ваш смарт-ґаджету.

1.Тимчасові розширення

Bouncer  – функція, за допомогою якої можна надати розширення, які можуть бути автоматично відкликані після виходу з додатку або через певний час. Наприклад, Ви можете дозволити  Uber відстежувати Ваше місцезнаходження тільки на протязі години, тобто на період користування послугами сервісу.

2. Повноцінний журнал сповіщень

В чистій версії Android є прихований журнал всіх сповіщень. Але набір функцій у нього обмежений.

Замінити його можна застосунком Notification History Log, який зберігає всі сповіщення в одному місці. В ньому передбачено зручний пошук з фільтрацією і навіть експорт.

3. Групування сповіщень у шторці

Якщо Вам надходить багато сповіщень, то досить зручно було б їх групувати, але така можливість у Android відсутня.

Згрупувати всі повідомлення в шторці з урахуванням джерела або контексту можна за допомогою спеціального застосунку – Notifix. Так, в одній пачці буде згруповано сповіщення з месенджера, в іншій – з соціальних мереж, в третій – новини і так далі.

4. Роздільні вкладки для посилань з додатків

Chrome для Android пропонує своїм користувачам функцію Custom Tab, яка допоможе відкривати веб-сторінку, не виходячи з того застосунку, де було вказано посилання на неї. Але це не практично, бо відкрити можна всього одну вкладку.

Lynket Browser допоможе вирішити цю проблему. Даний застосунок встановлюється поверх Вашого основного браузера і дозволяє відкрити скільки завгодно вкладок з одного застосунку. Так Ви зможете повернутися до них в будь-який час.

5. Універсальний пошук

В Android немає універсального пошуку у системі, застосунках, контактах та файлах. Такий інструмент доступний хіба через сторонні додатки. Наприклад, Sesame.

Sesame – програма швидко працює та має зручний інтерфейс, дозволяє запустити функції різних додатків прямо через пошук.

6. Менеджер буферу обміну

Інколи існує необхідність тримати в пам’яті смартфона кілька частин тексту з різних місць. Зробити це допоможе застосунок Clipper.

До копії збереженого тексту доступ надається в будь-який час. Записи можна редагувати, видаляти та відправляти друзям.

7. Одночасне видалення кількох застосунків

Дана функція дозволяє швидко видалити непотрібні програми одним натисканням за один раз. Зробити це можна за допомогою UnApp.

8. Повний контроль мережевої активності

Datally – застосунок, який відстежує трафік кожної сесії, надає детальну статистику та дозволяє виставляти заборони на доступ для Мережі окремим затосункам.

9. Розширення списку швидких налаштувань

Для того щоб легко розширити список швидких налаштувань простіше за все скористатися утилітою Quick Settings. Там є все, що Вам може знадобитися: від простих системних функцій до іконок запуску додатків.

10. Автоматизація запуску додатків

Саме функцію автоматизації додатків пропонує додаток Conscient. В ньому потрібно задати умову і вибрати застосунок, які будуть вмикатися автоматично при його виконання. Сценаріїв небагато, але це краще, ніж нічого.

Джерело: РІК

Поділитися