Новий захист TikTok можна обійти через браузер

3 хв. читання
1 tiktok 1

Минулого місяця розробники TikTok розгорнули багатофакторну автентифікацію (MFA) для своїх користувачів, але виявилося, що нова функція безпеки була ввімкнена лише для мобільної версії додатка, а не для його web-сайту. Про це пише ZDNet.

Подібна проблема реалізації MFA в TikTok робить користувачів уразливими до атак, в рамках яких зловмисник може обійти функції безпеки, авторизувавшись в обліковому записі за допомогою скомпрометованих облікових даних через web-сайт.

Хоча з технічної точки зору це є обходом MFA, проблема не так небезпечна, як здається, через обмежені можливості, які доступні користувачам TikTok на web-панелі. Наприклад, навіть якщо зловмисникові вдасться підібрати або використовувати викрадені облікові дані користувача TikTok, злочинець не зможе змінити пароль через web-панель управління з метою перехопити контроль над екаунтом.

Єдине, що може зробити зловмисник в цій ситуації, – опублікувати відеоролик від імені жертви з метою зіпсувати її репутацію або здійснити шахрайські дії.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Шахрайство, оманливий дизайн, або як торгові сайти змушують Вас витрачати більше?

Найпоширеніші схеми кіберзлочинців та способи захисту від них. Поради

Як користуватися спеціальними піктограмами програм на Вашому iPhone та iPad? – ІНСТРУКЦІЯ

Як перемістити програми з бібліотеки додатків на головний екран на iPhone?– ІНСТРУКЦІЯ

Чим Вам загрожує підключення невідомих USB? Поради із захисту

Як зробити Chrome веб-браузером за замовчуванням на iPhone та iPad? – ІНСТРУКЦІЯ

Кібератаки та шкідливі програми – одна з найбільших загроз в Інтернеті. Дізнайтеся з підбірки статей, як виникло шкідливе програмне забезпечення та які є його види, що таке комп’ютерний вірус, про усі види шкідливого ПЗ тощо.

До речі, дослідники розкрили подробиці про критичну уразливість в додатку Instagram для Android, експлуатація якої дозволяла віддаленим зловмисникам перехопити контроль над цільовим пристроєм шляхом відправки спеціально створеного зображення.

Цікаво знати, що кіберполіція затримала злочинну групу, яка за допомогою скімінгових пристроїв виготовляла дублікати банківських карток. Далі з цих карток знімали готівку. За це зловмисникам загрожує до 12 років ув’язнення.

Також після додавання до свого функціоналу аудіо-твітів для iOS у червні, Twitter зараз експериментує з ідеєю дозволити людям записувати та надсилати голосові повідомлення за допомогою прямих повідомлень.

Важливо знати, що хакерам вдалося обійти захист iOS 14 на пристроях, що базуються на процесорі Apple A9.

Поділитися
Exit mobile version