Покращити цифрову грамотність та запобігти втраті даних допоможуть експерти

3 хв. читання

Як уберегти свої дані та гроші в Інтернеті, розкажуть на Friday Security Night за сприяння громадської організації “Інтерньюз-Україна” та Школи цифрової безпеки DSS380. Захід відбудеться 13 березня в INVERIA 360°(м.Київ, вул. Володимирська, 49А), початок – о 19.00.

Цей public talk буде присвячений мінімізації ризиків втрати інформації, репутації та грошей.

“Захист даних – це must have звичка сучасної людини. Адже купувати товари в онлайні, здійснювати фінансові операції через інтернет-банкінг, передплачувати стрімінгові сервіси, як-то Netflix, чи Megogo стає все легше, в декілька кліків. Що, у свою чергу, відкриває все більше можливостей для онлайн-шахрайств. І велика помилка – думати, що ваш банківський рахунок, електронна адреса чи невеликий сайт не представляють інтересу для кіберзлочинців. Вони часто тренуються на простих мішенях”, – кажуть організатори.

cybersecurity japan

ПІД ЧАС ЗУСТРІЧІ ВИ ДІЗНАЄТЕСЯ:

  • Які найпоширеніші види онлайн-шахрайств і як їх розпізнати;
  • Міфи про користування платіжними картками: що насправді можна та чого не можна робити;
  • Міфи про складні паролі: як раз і назавжди підібрати правильний?;
  • Головні бар’єри від хакерів.

Участь у заході – безкоштовна, за умови попереднього підтвердження реєстрації від організатора. Кількість місць обмежена. Реєстрація на подію відкрита до 11 березня 16.00 за посиланням (http://bit.ly/registr_security_talk)

Довідково. DSS380 – школа цифрової безпеки для правозахисників, громадських активістів, представників неурядових організацій та ЗМІ в Україні. Проєкт виконується ГО “Інтерньюз-Україна” та реалізується за підтримки “Медійної програми в Україні”, яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.

Також радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Нагадаємо, використовуючи реквізити платіжних карток громадян інших держав, зловмисник купував товари в Інтернет-магазинах. Далі продавав їх у соціальних мережах українцям.

Окрім цього, прогалини в безпеці знайдені в продуктах Amazon, Apple, Google, Samsung, Raspberry, Xiaomi, а також точках доступу від Asus і Huawei.

До речі, рекламні агенції, що надавали послуги з розміщення реклами, в тому числі на сайтах онлайн-кінотеатрів, своєю діяльністю забезпечували функціонування ресурсів з піратським контентом.

Також довгий час більшість користувачів вважали, що загроз для Linux значно менше, ніж для Windows чи macOS. Однак останнім часом комп’ютерні системи та додатки на базі цієї операційної системи все частіше стають об’єктами атак кіберзлочинців.

Поділитися
Exit mobile version