Повідомлення з певним набором символів призводить до збою WhatsApp

3 хв. читання

Учасники спільноти WhatsApp повідомляють про нове “повідомлення”, яке виводить з ладу месенджер і призводить до зависання мобільного пристрою.

Проблема актуальна як для Android-платформи, так і для iOS, пише Wabetainfo.

Небезпечне повідомлення є безглуздим набором символів, яке не розпізнається WhatsApp, що призводить до збою в роботі програми. Навіть якщо програму відкрити і закрити, мобільний пристрій зависне і стане непрацездатним.

В цей час вирішення цієї проблеми не існує, розробники WhatsApp поки ніяк не прокоментували ситуацію. Поки користувачам рекомендується не відкривати чати і повідомлення від незнайомих номерів або контактів, а також встановити опцію “My Contacts” в розділі “Who can add me to groups”, що не дозволить зловмисникам додаватися в випадкові групи.

WhatsApp 1

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Чому варто дотримуватись максимальної приватності Вашого профілю і сторінки у соцмережах

10 кращих застосунків для Android та iOS, які допоможуть Вам у навчанні

Чому слід оновлювати програмне забезпечення? Поради

Як заблокувати небажаний контакт у Facebook? – ІНСТРУКЦІЯ

Як зупинити відстеження небажаними програмами Вашої точної геолокації? ІНСТРУКЦІЯ

Як захистити екаунт TikTok? Поради

Нове сімейство троянських шкідливих програм виявили фахівці з кібербезпеки. Загроза поширюється через шкідливі торенти та використовує численні прийоми, щоб отримати якомога більше криптовалюти від жертв, та при цьому уникнути виявлення.

Також компанії Apple і Google оголосили, що в майбутніх версіях операційних систем iOS і Android буде реалізована система відстеження поширення COVID-19, для використання якої раніше була потрібна установка окремого додатка.

Зверніть увагу, як з’ясували фахівці компанії Palo Alto Networks, найчастіше зловмисники імітують сайти Microsoft, Facebook, Netflix, PayPal, Apple, Royal Bank of Canada, LinkedIn, Google, Apple iCloud, Bank of America, Dropbox, Amazon і Instagram.

До речі, Apple випадково дозволила шкідливій програмі Shlayer працювати на macOS. Шкідливе ПЗ було замасковано під оновлення для Adobe Flash Player і пройшло необхідну верифікацію в Mac App Store.

Співробітники Mozilla провели нове дослідження, яке підтвердило, що історія переглядів браузера дозволяє ідентифікувати користувачів. Вони з’ясували, що більшість користувачів слідують звичними схемами перегляду веб-сторінок, і це дозволяє онлайн-рекламодавцям створювати їх точні профілі.

Поділитися
Exit mobile version