Працівники Facebook мають таємний доступ до екаунтів користувачів, – джерело

Газеті The Wall Street Journal стало відомо про секретний доступ до екаунтів користувачів, який є у працівників соцмережі Facebook.

Як пише видання, доступ є в невеликого кола працівників й користувачі не мають жодного способу дізнатися, якщо хтось сторонній заходив у їх профіль. Водночас, для того, аби зайти в чужий профіль, працівники мають надати вагомі причини й отримати письмовий дозвіл від керівництва.

Минулого тижня з Facebook звільнили інженера, який використовував свої робочі повноваження для того, аби таємно стежити за жінками в соцмережі. Керівництво департаменту безпеки Facebook запевнило, що розслідує цей інцидент.

За даними The Wall Street Journal, у Facebook є система сповіщень під назвою Sauron Alert. Вона надсилає працівникам компанії попередження про те, що хтось із колег зайшов у їх профіль. Пересічні ж користувачі отримують попередження лише про незвичайну активність в їхніх профілях. Якщо хтось із працівників Facebook скористається доступом до їх акаунтів, вони про це не дізнаються.

Нещодавнє опитування Reuters/Ipsos показало, що більшість американців користуються Facebook так само, як і до викриття витоку Cambridge Analytica.

Джерело: Media Sapiens