Власники месенджера WhatsApp вирішили поки не ризикувати і відкласти введення в дію нової політики, яка буде диктувати правила обміну даними користувачів між проектами Facebook.

Найімовірніше, керівництво сервісу обміну повідомленнями звернуло увагу на реакцію користувачів та їх відтік після анонсу нових правил. Спочатку оновлена ​​політика повинна була вступити в дію 8 лютого ц.р. Однак тепер, коли представники месенджера відчули ставлення користувачів, питання відклали до 15 травня.

Днями в блозі WhatsApp з’явилася запис, де зазначено, що введення в дію нових правил передачі даних переноситься на середину травня. Також розробники месенджера прояснили ряд інших нюансів.

“Ми вирішили відкласти дату ознайомлення користувачів з умовами та їх прийняття ними. Жоден обліковий запис не буде заблоковано або видалено 8 лютого. Ми також плануємо докласти більше зусиль, щоб усунути непорозуміння навколо питань конфіденційності та безпеки у WhatsApp. Потім ми звернемося до користувачів із проханням ознайомитися з політикою та прийняти її до 15 травня, коли стануть доступними нові функції для спілкування з бізнесами, ” – пояснили у блозі.

Нагадаємо, дізнавшись про зміни правил використання WhatsApp, багато хто висловив невдоволення, оскільки Facebook вирішив збирати ще більше даних користувачів і розподіляти їх між своїми сервісами: Instagram, Messenger.

Користувачі зажадали більше прозорості щодо інформації, яку планують передавати проектам Цукерберга. Facebook практично відразу почав виправдовуватися, підкреслюючи, що нова політика не поширюється на приватні листування.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як використовувати “Швидкі команди” на Apple Watch? – ІНСТРУКЦІЯ

Як змінити обліковий запис Google за замовчуванням на комп’ютері? – ІНСТРУКЦІЯ

Як використовувати Google Duo для здійснення відеодзвінків? – ІНСТРУКЦІЯ

Як додавати, редагувати або видаляти збережені паролі в Microsoft Edge? – ІНСТРУКЦІЯ

Як швидко очистити всі сповіщення на Mac? ІНСТРУКЦІЯ

Нагадаємо, американське розвідувальне співтовариство офіційно звинувачує російських хакерів у зламі SolarWinds. Підозрюють, що російські хакери, які фінансуються державою, зламали ІТ-компанію SolarWinds, яку вони потім використали як стартовий майданчик для проникнення в кілька урядових відомств США

Також дослідники з безпеки виявили нову родину програм-вимагачів, яка націлилася на корпоративні мережі, та попередили, що професійні кіберзлочинці вже вдарили по декількох організаціях за допомогою схеми шифрування файлів.

Окрім цього, браузер Edge буде постійно звіряти інформацію з базами даних про розсекречені логіни і паролі – користувачі отримуватимуть інформацію у разі виявлення діяльності з боку кібершахраїв. Також власникам пристроїв надаватимуть поради, що дозволяють змінити конфіденційні дані з метою збереження високого рівня безпеки.

За останніми даними, один із найбезпечніших месенджерів Signal набуває популярності як в Україні, так і в США. Навіть Ілон Маск підтримав хвилю популярності і порадив користуватися Signal у себе в Твіттері. У чому його переваги, читайте у статті.