Центр сповіщень на Mac – це універсальний пункт призначення для всіх сповіщень від встановлених програм. Але іноді надходить занадто багато сповіщень, що не подобається багатьом користувачам. Ось як швидко їх очистити на Mac.

Центр сповіщень у macOS Big Sur або новіших версіях дозволяє Вам відхилити одне сповіщення або очистити всі сповіщення від одного додатка, пише How-To Geek. Існує також прихована функція для очищення всіх сповіщень, яка з’являється лише тоді, коли у Вас більше трьох сповіщень програми, і користувач зможе розширити вікно із Центром сповіщень.

1. Щоб відкрити Центр сповіщень, натисніть кнопку “Дата та час” у рядку меню (поруч із Центром керування).

2. Якщо Ви хочете очистити всі сповіщення від певної програми, наведіть курсор на сповіщення, а потім утримуйте курсор на піктограмі “х”. Потім натисніть кнопку “Очистити все”, що з’явиться.

3. Щоб розгорнути Центр сповіщень (у випадку, якщо користувач отримує сповіщення від більш ніж трьох програм), натисніть кнопку “Більше сповіщень”.

4. Тепер Ви побачите розширений Центр сповіщень. Тут виберіть кнопку меню з трьома крапками, а далі “Очистити все”, після чого всі сповіщення зникнуть.

5. Повернувшись до Центру сповіщень, Ви побачите лише свої віджети.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як безпечно робити покупки в Інтернеті на новорічні свята? Поради

Як безпечно організовувати і брати участь в онлайн-зустрічах?

Як дізнатися, коли було встановлене основне оновлення Windows 10? ІНСТРУКЦІЯ

Як увімкнути зникаючі повідомлення у WhatsApp? – ІНСТРУКЦІЯ

Топ-15 смартфонів із найшвидшою зарядкою

Зверніть увагу, генеральні прокурори десяти американських штатів подали антимонопольний позов проти Google. Вони звинувачують компанію в змові з Facebook і порушення законодавства про рекламу в Інтернеті.

Окрім цього, три мільйони користувачів стали жертвами шкідливих розширень для браузерів Chrome і Edge. Ці розширення викрадали персональні дані і перенаправляли користувачів на фішингові сайти.

До речі, американська компанія SolarWinds розпочала розслідування кіберінціденту, під час якого зловмисникам вдалося використати продукти SolarWinds в атаках на державні і приватні організації США. Кіберзлочинці змогли скомпрометувати систему збирання софту, яку використовують для моніторингової платформи Orion

Нагадаємо, що iOS 14.3 і iPadOS 14.3 отримали виправлення 11 проблем безпеки, серед яких є настільки серйозні, що зловмисник може виконати код на пристроях iPhone і iPad. Для експлуатації двох найсерйозніших багів хакеру досить використовувати спеціально підготовлений файл шрифту, за допомогою якого можна запустити шкідливий код в системі жертви.