Люди, які заходили в російське державне інформаційне агентство ТАСС, щоб отримати кремлівську версію подій в Україні, були шоковані в понеділок. Замість останніх рядків з Кремля сайт показав антивоєнне повідомлення, яке засудило президента Владіміра Путіна за те, що він змушував російських журналістів брехати.

“Шановні громадяни. Ми закликаємо вас припинити це божевілля, не відправляти своїх синів і чоловіків на вірну смерть. Путін змушує нас брехати і ставить нас під загрозу. Ми були ізольовані від усього світу, вони перестали купувати нафту і газ. Через кілька років ми будемо жити, як у Північній Кореї. Що це для нас? Щоб Путін потрапив у підручники? Це не наша війна, давайте її припинимо!”, – йшлося в повідомленні.

Російський державний новинний сайт ТАСС зламали з повідомленням «Путін змушує нас брехати»Після повідомлення йшов логотип Anonymous, який закінчився підписом: «Це повідомлення буде видалено, а деякі з нас будуть звільнені або навіть ув’язнені. Але ми більше не можемо… Байдужі журналісти Росії.»

Після того, як хак помітили в соцмережах, сайт ТАСС став недоступним.