Федеральний суд у Брукліні (Нью-Йорк, США) засудив громадянина РФ Антона Богданова до 60 місяців тюремного ув’язнення. Богданов був визнаний винним у змові з метою здійснення шахрайства з використанням засобів зв’язку та зламі комп’ютерів.

Як повідомляє Міністерство юстиції США, 35-річний засуджений разом з іншими хакерами зламував системи приватних податкових компаній, викрадав персональні дані клієнтів і з їх допомогою заповнював заяви на повернення податків. Таким чином зловмисникам вдалося викрасти у Міністерства фінансів США $ 1,5 млн.

У період із листопада 2014 по листопад 2016 року Богданов, який використовує псевдонім Kusok, разом зі спільниками незаконно привласнював персонально ідентифіковану інформацію американців, таку як номери соціального страхування і дати народження, шляхом отримання несанкціонованого доступу до комп’ютерних систем приватних фірм зі складання податкових декларацій.

Богданов і його спільники міняли інформацію в податкових деклараціях таким чином, щоб відшкодування було виплачено на ним передплачені дебетові карти. Хакер і його спільники також використовували незаконно привласнені дані для отримання попередніх податкових декларацій з сайту податкової служби. Дебетові карти переводилися в готівку в США, а частина виручки переводилася Богданову в Росію.

Богданов був заарештований в Бангкоку (Таїланд) у листопаді 2018 року і екстрадований до США в березні 2019 року. У січні 2020 року чоловік визнав свою провину. Крім тюремного ув’язнення він також повинен відшкодувати збиток на суму $ 476 713.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як завантажити дані Google Maps? ІНСТРУКЦІЯ

Психічне здоров’я у дітей від соцмереж і смартфонів не страждає – ДОСЛІДЖЕННЯ

Як створити надійний пароль? ПОРАДИ

Як вберегти свої банківські рахунки від кіберзлочинців? ПОРАДИ

Що таке FLoC Google і як він буде відстежувати Вас в Інтернеті?

До речі, пандемія спричинила нову хвилю цифрової трансформації у всьому світі. І державні установи не залишилися осторонь цього процесу. Завдяки розширенню цифрової інфраструктури, зокрема створенню нових додатків та сервісів, віддалених робочих місць та переходу в хмарне середовище, кількість потенційних векторів атак збільшилася.

Також повністю модульний ноутбук з ОС Windows від Framework тепер готовий до попереднього замовлення за базовою ціною у $999. Клієнти можуть розміщувати замовлення на веб-сайті Framework. 13,5-дюймовий ноутбук складається повністю з модульних деталей, включаючи материнську плату, яку ви можете легко поміняти та замінити.

Кілька редакцій Windows 10 версій 1803, 1809 та 1909 досягли кінця обслуговування (EOS), починаючи з травня , про що Microsoft нагадала нещодавно. Пристрої з випусками Windows 10, які досягли EoS, більше не отримуватимуть технічну підтримку, а також щомісячні виправлення помилок та безпеки, щоб захистити їх від останніх виявлених загроз безпеки.

Окрім цього, після вступу в силу нової політики Google в описі додатків з’явиться додатковий розділ з інформацією про те, до яких даними має доступ продукт. У розробників буде можливість розповісти користувачам про те, для чого додаткам потрібен доступ до тих або інших даних і як їх обробка впливає на загальну функціональність.