Секретні інструкції з ремонту техніки Apple з’явилися у Мережі, – ВІДЕО

Користувач YouTube Арман Хаджі (Arman Haji) виклав відео від Apple з докладною інструкцією, дотримуючись якої можна полагодити практично будь-який гаджет компанії.

Ролики містять секретні дані та були створені для внутрішнього використання лише для працівників «яблучної» компанії, повідомляє Motherboard.

Як зазначає джерело, двоє співробітників Apple вже підтвердили достовірність інформації.

На 11 відео показано, як за допомогою спеціальних інструментів і апаратів, також розроблених і патентованих Apple, виконується ремонт техніки.

blank

Так, серед них інструкції із заміни акумулятора, дисплея, Taptic Engine та інших компонентів iPhone X, а також матеріали з ремонту MacBook і iMac Pro.

Хаджі розповів, що випадково наткнувся на ролики у Twitter. “Після того, як екаунт користувача, який їх опублікував, відключили, я вирішив, що їх повинні побачити інші люди, тому виклав їх на YouTube “, – розповів Хаджі виданню.

Зазначимо, що після публікації відео на YouTube та розповсюдження новини в Інтернеті ролики зникли з екаунта Армана Хаджі. Редакції “CyberCalm” вдалося їх завантажити завчасно.

Секретні інструкції з ремонту техніки Apple

Користувач YouTube Арман Хаджі (Arman Haji) виклав відео від Apple з інструкцією по ремонту пристроїв компанії. Ролики були створені для внутрішнього використання.

Опубликовано Cybercalm Вторник, 24 июля 2018 г.