Xiaomi офіційно анонсувала нову версію фірмової оболонки MIUI 12 на базі Android 10 на честь 10-річчя від дня заснування свого бренду.
Нова версія MIUI отримала візуальні зміни, а також безліч нових анімацій, покращений темний режим і більш детальні налаштування конфіденційності тощо.
Xiaomi додала нові анімації запуску і закриття додатків, які працюють швидше і плавніше, ніж раніше. Dark Mode 2.0 – ще одне ключове доповнення, що забезпечує затемнення шпалер і регулювання шрифту для полегшення читання тексту і зниження стомлюваності очей.
Також Xiaomi додала нові живі шпалери і поліпшила функцію Always-On Display. Навігація жестами тепер використовує стандартні жести Android 10.
Іншою ключовою функцією MIUI 12 стало поліпшене керування конфіденційністю, яке тепер може відстежувати поведінку використовуваних додатків і повідомляти користувачів про зловживання дозволами. Крім того, Xiaomi впровадила новий протокол захисту віртуальних ID, який запобігає доступ підозрілих додатків до важливої інформації на смартфоні.
Функція AI Calling дозволяє транскрибувати дзвінки і пропонує текстові відповіді під час розмов для користувачів з вадами слуху.
Розробники також поліпшили відстеження активності в додатку Mi Health завдяки новим алгоритмам ІІ, а також додали можливість відстеження сну без будь-яких додаткових пристроїв. Для цього просто потрібно покласти телефон під подушку.
Виробник смартфонів вже проводить закрите бета-тестування і обіцяє випустити відкриті тестові збірки 8 травня. Крім того, Xiaomi опублікувала розклад виходу оновлень MIUI 12 для своїх пристроїв, пише Digger.
Перша партія пристроїв почне отримувати оновлення в кінці червня 2020 року. У неї входять наступні моделі смартфонів:
- Xiaomi Mi 10/Mi 10 Pro/Mi 10 Youth Edition;
- Xiaomi Mi 9/Mi 9 Pro 5G /Mi 9 Explorer Edition;
- Redmi K30/K30 Pro/K30 5G/K30 Pro Zoom Edition;
- Redmi K20/K20 Pro/K20 Pro Premium Edition.
У другу партію увійшли наступні моделі смартфонів:
- Xiaomi Mi Mix 3;
- Xiaomi Mi Mix 2S;
- Xiaomi Mi CC9/Mi CC9 Pro/Mi CC9 Meitu Edition;
- Xiaomi Mi 9 SE;
- Xiaomi Mi 8/Mi 8 Explorer Edition/Mi 8 Screen Fingerprint Edition;
- Redmi Note 8 Pro
- Redmi Note 7/Note 7 Pro.
Останніми оновлення почнуть отримувати власники смартфонів:
- Xiaomi Mi CC9e;
- Xiaomi Mi Note 3;
- Xiaomi Mi Max 3;
- Xiaomi Mi 8 SE / Mi 8 Youth Edition;
- Xiaomi Mi Mix 2;
- Xiaomi Mi 6X;
- Redmi Note 8;
- Redmi 8/8A;
- Redmi 7/7A;
- Redmi 6/6A/6 Pro;
- Redmi Note 5;
- Redmi S2.
Терміни виходу оновлень для другої і третьої партії пристроїв поки невідомі. Ймовірно, Xiaomi внесе в ці списки і інші пристрої напередодні глобального виходу MIUI 12.
Також радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:
ЯК ЗРОБИТИ ВАШУ ВІДЕОКОНФЕРЕНЦІЮ МАКСИМАЛЬНО БЕЗПЕЧНОЮ? ПОРАДИ
ЩО КРАЩЕ – “ВИМКНУТИ” ЧИ “ПЕРЕЗАВАНТАЖИТИ” КОМП’ЮТЕР? ПОРАДИ ЕКСПЕРТІВ
ЯК ЗРОБИТИ ВІДДАЛЕНИЙ РЕЖИМ РОБОТИ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ БЕЗПЕЧНИМ? ПОРАДИ
ФІШИНГ ТА СПАМ: ЯК РОЗПІЗНАТИ ІНТЕРНЕТ-ШАХРАЙСТВА, ПОВ’ЯЗАНІ З COVID-19?
АПГРЕЙД ВАШОГО КОМП’ЮТЕРА: 5 КОМПЛЕКТУЮЧИХ, ЯКІ ВАРТО ОНОВИТИ В ПЕРШУ ЧЕРГУ
Нагадаємо, облікові записи 20 мільйонів користувачів були опубліковані в Інтернеті. Хакер, який скоїв злочин, стверджує, що він може опублікувати ще 19 мільйонів.
Також у пристроях для моніторингу та контролю системи “розумного дому” були виявлені серйозні уразливості. Ці системи використовуються у тисячах будинках та в невеликих офісах у всьому світі. Однак через роботу більшості співробітників вдома уразливості в таких системах можуть стати потенційним вектором атак на підприємства.
Зверніть увагу, що Гголосові помічники Amazon Alexa, Google Assistant, Apple Siri та Microsoft Cortana протягом останніх років стали надзвичайно популярними. Однак, через те, що вони досить часто активуються випадково, навіть якщо користувачі не вимовляли спеціальні фрази, постало питання безпеки та конфіденційності цифрових асистентів.
Кожен користувач Інтернету має хоч аб один обліковий запис у соціальних мережах. І злам екаунта, його блокування чи несанкціонований доступ зловмисників може стати для власника справжньою трагедією. Як зарадити цьому та розпізнати втурчання у Ваш обліковий запис, читайте тут.
Окрім цього, більшість користувачів вважають, що використання складного PIN-коду та біометричних даних забезпечує всебічний захист месенджерів. Однак приклади поширення шкідливого програмного забезпечення через месенджери свідчать про “прогалини” у безпеці. Як не стати жертвою зловмисників та зменшити ризики несанкціонованого доступу до профілю, дізнайтесь зі статті.