Мобільний телефон генерального директора Amazon Джеффа Безоса зламали за допомогою шкідливого відео, відправленого через повідомлення в месенджері WhatsApp.

Шкідливий файл, імовірно, був відправлений з облікового запису крон-принца Саудівської Аравії Мухаммеда бін Салмана, повідомило видання The Guardian.

За результатами цифрової експертизи стало відомо, що з телефону Безоса після зламу було вилучено велику кількість даних. Ймовірно, злам стався 1 травня 2018 року, коли між гендиректором Amazon і крон-принцом Саудівської Аравії відбувалося дружнє листування. Поки невідомо, які саме дані були викрадені.

“Нещодавні повідомлення в засобах масової інформації, які припускають, що Королівство стоїть за зламом телефону пана Джеффа Безоса, абсурдні. Ми закликаємо провести розслідування щодо даної ситуації, щоб з’ясувати всі факти “, – прокоментувало ситуацію посольство Саудівської Аравії в США

За словами одного з адвокатів Безоса, гендиректор в даний час співпрацює з правоохоронними органами під час розслідування і не коментуватиме цей інцидент.

Нагадуємо, що увімкнення функції двоетапної аутентифікації для облікового запису Google дозволить підвищити рівень безпеки Вашого облікового запису. Як це зробити за допомогою iPhone, читайте у статті.

Зверніть увагу, виявили нову фішингову атаку на користувачів WhatsApp – шахраї поширювали за допомогою популярного месенджера повідомлення про те, що Adidas святкує ювілей і дарує футболки і взуття.

Також фірма Malwarebytes, що спеціалізується на кібербезпеці, заявляє, що знайшла попередньо встановлене китайське шкідливе програмне забезпечення на деяких телефонах, закупівлі яких частково фінансуються урядом США.

Microsoft опублікувала рекомендації з безпеки щодо вразливості Internet Explorer (IE), які зараз експлуатуються в реальності – так званий “нульовий день”

Окрім цього, викрили злочинну групу у зламі ліцензійних систем захисту стоматологічного програмного забезпечення – зловмисники спеціалізувалася на зламі програмного забезпечення стоматологічних 3D-сканерів.