Останнє оновлення для Signal  включає в себе спеціалізовану версією для iPad та дає можливість налаштувати планшет як пов’язаний пристрій. Також додаються функції відеомонтажу та розширений мовний пакет.

Подібно до Signal для робочого столу, версія безпечного месенджера для iPad безперебійно працює з Вашим телефоном, що дозволяє надсилати та отримувати повідомлення на будь-якому пристрої, пише Engadget.

Оновлений додаток тепер також має новий інтерфейс, розроблений для екрана планшета, який містить більше місця без штучного збільшення, що робить елементи інтерфейсу більш естетичними на вигляд. Він навіть може показувати ваші розмови з горизонтальним розташуванням у альбомному режимі, коли Ви переглядаєте їх на iPad.

Крім того, Signal 3.0 додає вбудовану підтримку відеомонтажу, за допомогою якої можна перетворити будь-який відеозапис на цікавий кліп. Якщо Ви хочете надіслати повідомлення або зателефонувати комусь у груповому чаті, Ви можете легко зробити це, натиснувши чийсь аватар.

Він також додає підтримку для багатьох мов: бангла, хінді, маратхі, тамільська, телугу, українська, урду та в’єтнамська. Нарешті, тепер Ви можете пересилати повідомлення з розмови в розмову та редагувати їх, щоб викласти  чиюсь точку зору чи уточнити щось, що потрібно, перш ніж надсилати.

Зверніть увагу, що Intel збирається видалити завантаження для старих апаратних компонентів з офіційного сайту. Хоча компанія не робила офіційної заяви з приводу видалення драйверів, багато користувачів помітили попередження при спробі завантажити окремі екземпляри програмного забезпечення. Тому якщо Ви використовуєте старе обладнання Intel, Вам слід якомога швидше завантажити оновлення BIOS і драйвери на свій пристрій.

До речі, для безпечного збереження даних давно радять використовувати менеджер паролі – наприклад, 1Password, LastPass або Bitwarden. Але сучасні веб-браузери також мають вбудовані менеджери паролів. Здавалося б, навіщо встановлювати інший? Як виявилося, є багато вагомих причин уникати вбудованого інструменту управління паролями для браузера.

Також Microsoft працює над реалізацією в майбутніх випусках Windows 10 протоколу “DNS поверх HTTPS” (DNS over HTTPS, DoH). Протокол DoH дозволяє виконувати дозвіл DNS поверх зашифрованого HTTPS-з’єднання, а DoT шифрує і “упаковує” DNS-запити через протокол Transport Layer Security (TLS). Додавши DoH в Windows 10 Core Networking, Microsoft прагне посилити захист приватності користувачів в Інтернеті шляхом шифрування всіх їх DNS-запитів.