Telegram запровадив нову систему верифікації акаунтів від третіх сторін в рамках останнього оновлення додатку, повідомила компанія у своєму блозі.
Ідея полягає в тому, щоб дозволити публічним особам або компаніям, які вже пройшли верифікацію в Telegram, у свою чергу перевіряти інших, наприклад, співробітників організації.
«Ця децентралізована платформа для додаткової верифікації допоможе запобігти шахрайству та зменшити кількість дезінформації за допомогою унікального проактивного рішення, яке встановлює новий стандарт безпеки для соціальних платформ», – написали в Telegram.
Особи, які хочуть взяти участь у сторонній верифікації, повинні мати офіційного бота, який пройшов верифікацію в Telegram. Після верифікації сервіс зможе подати заявку на участь у сторонній верифікації в Telegram. Вони також повинні мати унікальну іконку (просту і мінімалістичну, однотонну), яка з’являтиметься поруч з іменами акаунтів, які вони верифікують.
Будь-які акаунти, верифіковані таким чином, матимуть цей логотип поруч із назвою, а при відкритті їхнього профілю буде показано детальне пояснення цього статусу та його значення. Компанія підкреслила, що цей тип верифікації є «повністю окремим» від внутрішньої верифікації, і надала більш детальну інформацію в інструкції.
Telegram також представив нові пошукові фільтри, які дозволяють уточнити список результатів тільки з приватних чатів, групових чатів або каналів. Також були додані кастомні емодзі для назв папок, реакції на службові повідомлення та можливість переводити подарунки в NFT.
Читайте також: Чи безпечний Telegram? 6 ризиків, про які варто знати
Компанія також оголосила, що вперше досягла прибутковості завдяки функціям монетизації, таким як преміум-підписка, реклама, Telegram Stars тощо. Однак останнім часом для компанії не все було так райдужно: у серпні минулого року засновник чату Павло Дуров був заарештований за звинуваченням у тому, що компанія не зробила достатньо для припинення незаконної діяльності в додатку.