Злочинці прив’язують до облікових записів Amazon сторонні смарт-телевізори, які роблять покупки за допомогою банківських карт жертв.

Все більшої популярності у кіберзлочинців набуває новий спосіб шахрайства, що дозволяє “обчищати” банківські рахунки користувачів Amazon. Потай від жертви зловмисники підключають до її облікового запису смарт-телевізор, який не відображається в звичайних налаштуваннях і який не може видалити навіть команда техпідтримки Amazon. Через це фантомний пристрій кіберзлочинці роблять online-покупки за допомогою банківської карти жертви, навіть якщо вона змінила пароль і ввімкнула двофакторну аутентифікацію.

Як повідомляє The Register, прив’язування фантомних пристроїв до чужих облікових записів Amazon із метою викрадення коштів із банківських рахунків є досить поширеною практикою. Зловмисникам якимось чином вдається додавати в облікові записи Amazon Android-пристрої, які не відображаються в списку прив’язаних пристроїв. Ці пристрої авторизовані робити online-покупки через скомпрометований обліковий запис без відома жертви і співробітників техпідтримки.

За словами одного з потерпілих, йому вдалося домогтися від Amazon повернення списаних коштів, після чого він змінив усі паролі. Спочатку користувач не побачив у головних налаштуваннях свого облікового запису ніяких сторонніх пристроїв, проте потім на сторінці Amazon Prime виявив два смарт-телевізора Samsung і Vizio, які взялися невідомо звідки.

Сама Amazon поки ніяк не коментує ситуацію, однак, за словами джерела The Register, в цей час компанія проводить розслідування.

Телевізори крадуть гроші з кредитних карт користувачів

До речі, якщо Ви користуєтеся Chrome на комп’ютерах Windows, Mac та Linux, Вам потрібно негайно оновити браузер до останньої версії.

Також Mozilla оголосила, що планує скасувати один з трьох методів, завдяки яким розширення можуть бути встановлені у Firefox.

Зверніть увагу, якщо на Вашому телефоні з’явилося оголошення на весь екран з нав’язливою пропозицією про придбання електровіника, то в цій статті ми розглянемо, як позбутися від набридливої ​​спливаючої реклами на Android.

Дослідники розповіли про методи, які використовуються зловмисниками для успішного впровадження шкідливих додатків у Google Play Store.