Новий режим безпеки для користувачів представила соціальна мережа Twitter. Відтепер коментарі, що містять небажану лексику і образи, будуть видалятися, а їх автори вирушать в блок. Про це йдеться в блозі мережі.

Нова функція називається Safety Mode. Вона автоматично внесе в чорний список екаунти, чиї користувачі використовують образливі слова і лайку, а також публікують численні або непрохані відповіді на твіти або згадки. Бан триватиме сім днів.

Функція Safety Mode спочатку буде протестована на невеликій групі користувачів.

“Коли режим ввімкнений в Ваших налаштуваннях, наші системи будуть оцінювати вірогідність негативного взаємодії, враховуючи і зміст твітів, і відносини автора з коментатором. Наша система бере до уваги існуючі відносини, так що екаунти, на які Ви підписані або з якими періодично взаємодієте, не будуть автоматично блокуватися”, – повідомляє Twitter.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Чому три випадкових слова – це найкращий пароль? ІНСТРУКЦІЯ

Як не стати жертвою програм-вимагачів? ПОРАДИ

Якими будуть нові смартфони Galaxy Z Fold 3 та Z Flip 3? ОГЛЯД

Як уникнути шахрайських схем із використанням deepfake-відео? ПОРАДИ

Навіщо інші антивіруси, якщо у Вас є Windows Defender? ПОРАДИ

Як налаштувати режим “Не турбувати” на телефонах Samsung Galaxy? – ІНСТРУКЦІЯ

Нагадаємо, ізраїльський виробник рішень для верифікації та забезпечення прозорості в мобільних та online-екосистемах GeoEdge повідомив про виявлення першої у світі кібератаки на домашні IoT-пристрої з використанням шкідливої реклами.

Також баг на офіційному сайті виробника автомобілів Ford Motor відкривав конфіденційні дані, доступ до яких міг отримати будь-який хакер. Серед інформації були бази даних клієнтів, відомості про співробітників тощо.

Окрім цього, американська трубопровідна компанія Colonial Pipeline виплатила 4,4 мільйона доларів хакерам, які викрали особисті дані майже 6 тисячам нинішніх та колишніх працівників компанії. Colonial Pipeline була вимушена сплатити викуп через ймовірність загрози газової кризи.

І майже анекдотична ситуація трапилася із розробником шкідливих програм, який розпочав їх тестування у своїй системі, щоб випробувати нові функції, а згодом дані потрапили на розвідувальну платформу хакерів. Мова йде про розробника Raccoon – трояна-викрадача інформації, який може збирати дані з десятків програм.