Microsoft проводить тестування функції запобігання відстеження на різних сайтах в оновленому Microsoft Edge на Chromium, повідомляє COMSS.

Інсайдери, що тестують збірку Canary, можуть увімкнути захист від відстеження за допомогою прапора edge://flags#edge-tracking-prevention – введіть адресу в адресний рядок, включіть захист і перезапустіть браузер.

Після включення функції, користувачеві стають доступні три різних рівня блокування в меню “Параметри”> “Конфіденційність і служби”>”Блокування відстеження”.

Доступні кілька режимів блокування відстеження:

  • Основні – блокуються шкідливі засоби відстеження, але вирішуються ті, які демонструють для вас актуальні рекламні оголошення.
  • З дотриманням балансу – блокуються шкідливі і деякі сторонні кошти відстеження.
    Рекламні оголошення стануть менш актуальними.
  • Суворе – блокується більшість сторонніх засобів відстеження. Робота деяких сайтів може бути порушена.

До речі, компанія Microsoft повідомила про створення OneDrive Personal Vault, – нової функції хмарного сховища OneDrive, яка дозволить убезпечити особливо важливі файли за допомогою додаткових рівнів захисту.

Також компанія Mozilla запустила проект Track This, який ускладнює рекламне відстеження завдяки відкриттю великої кількості непов’язаних сайтів в Інтернеті.

Окрім цього, менеджер завантажень в Safari у iOS 13 перетворює штатний веб-браузер у просунутий інструмент, що дозволяє досягнути максимуму у роботі з Інтернетом.